Megújult a Magyar Jégkorong szövetség honlapja! www.jegkorongszovetseg.hu / CLICK FOR NEW WEBSITE
Utánpótlás - Kölyök (U-14)
2016-2017
Tabellák - Selejtezők
Tabellák - Rájátszás
Selejtezők
I. csoport
II. csoport
III. csoport
IV. csoport

Rájátszás 1.
Rájátszás 2.
Rájátszás 3.
Rájátszás 4.
Rájátszás 5.



KÖLYÖK BAJNOKSÁG RÁJÁTSZÁS 1. TABELLA

(az alapszakaszból hozott plusz pontokkal)
Hely Csapat M 3p. 2p. 1p. 0p. +/- Pont
1. UTE 4 2 0 1 1 11:11 10
2. ifj Ocskay Gábor JA 4 2 1 0 1 21:9 9
3. Debreceni HK 4 2 1 0 1 13:14 8
4. MAC Budapest 4 0 0 1 3 5:16 3

KÖLYÖK BAJNOKSÁG RÁJÁTSZÁS 2. TABELLA

Hely Csapat M 3p. 2p. 1p. 0p. +/- Pont
1. Felcsík SK 4 3 1 0 0 15:7 11
2. ISK-Csíkszereda 3 2 0 0 1 8:3 6
3. Pesterzsébeti HC 4 1 0 0 3 5:11 3
4. ISK-Gyergyószentmiklós 3 0 0 1 2 5:12 1


KÖLYÖK BAJNOKSÁG SELEJTEZŐ TABELLA (A1-CSOPORT)

Hely Csapat M 3p. 2p. 1p. 0p. +/- Pont
1. MAC Budapest 5 4 1 0 0 55:6 14
2. DVTK Jegesmedvék 5 4 0 0 1 32:16 12
3. Pesterzsébeti HC 5 3 0 1 1 36:15 10
4. UTE 4 2 0 1 1 11:11 10
5. ifj Ocskay Gábor JA 4 2 1 0 1 21:9 9
6. Debreceni HK 4 2 1 0 1 13:14 8
7. ifj Ocskay Gábor JA B 5 2 0 0 3 19:38 6
8. MAC Budapest 4 0 0 1 3 5:16 3
9. Dunaújvárosi Acélbikák 5 1 0 0 4 22:48 3
10. KMH 5 0 0 0 5 4:45 0

KÖLYÖK BAJNOKSÁG SELEJTEZŐ TABELLA (A2-CSOPORT)

Hely Csapat M 3p. 2p. 1p. 0p. +/- Pont
1. UTE 5 5 0 0 0 71:4 15
2. ifj Ocskay Gábor JA 5 4 0 0 1 69:13 12
3. Felcsík SK 4 3 1 0 0 15:7 11
4. ISK-Gyergyószentmiklós 5 3 0 0 2 26:25 9
5. Győri NEMAK ETO HC 5 2 0 0 3 19:35 6
6. ISK-Csíkszereda 3 2 0 0 1 8:3 6
7. MAC Budapest B 5 1 0 0 4 6:60 3
8. Pesterzsébeti HC 4 1 0 0 3 5:11 3
9. ISK-Gyergyószentmiklós 3 0 0 1 2 5:12 1
10. Gepárd JE 5 0 0 0 5 5:59 0

KÖLYÖK BAJNOKSÁG SELEJTEZŐ TABELLA (A3-CSOPORT)

Hely Csapat M 3p. 2p. 1p. 0p. +/- Pont
1. Debreceni HK 5 5 0 0 0 54:11 15
2. Felcsík SK 5 3 0 0 2 27:15 9
3. Ferencvárosi TC 5 3 0 0 2 26:18 9
4. ISK-Csíkszereda 5 3 0 0 2 30:26 9
5. Egerszegi Titánok 5 1 0 0 4 17:52 3
6. Vasas SC 5 0 0 0 5 11:43 0


KÖLYÖK BAJNOKSÁG SELEJTEZŐ TABELLA (B1-CSOPORT)

Hely Csapat M 3p. 2p. 1p. 0p. +/- Pont
1. UTE B 5 5 0 0 0 67:4 15
2. MTK 5 4 0 0 1 18:12 12
3. Sportország SC 5 3 0 0 2 10:16 9
4. KMH B 5 2 0 0 3 13:26 6
5. White Sharks HC 5 1 0 0 4 15:28 3
6. Veszprémi Jéglovagok 5 0 0 0 5 9:46 0

KÖLYÖK BAJNOKSÁG SELEJTEZŐ TABELLA (B2-CSOPORT)

Hely Csapat M 3p. 2p. 1p. 0p. +/- Pont
1. Tisza Volán SC 5 5 0 0 0 95:9 15
2. DVTK Jegesmedvék B 5 4 0 0 1 34:38 12
3. KSI 5 3 0 0 2 27:26 9
4. Debreceni HK B 5 2 0 0 3 25:28 6
5. Jászberényi SE 5 1 0 0 4 19:35 3
6. Ferencvárosi TC B 5 0 0 0 5 8:72 0
 
SORSZÁM DÁTUM IDŐ HAZAI - VENDÉG EREDMÉNY (HELYSZÍN) VIDEÓ
U14 10 2016.09.09 péntek 15:15 Debreceni HK B - DVTK Jegesmedvék B 2:4 (1:1, 1:1, 0:2)
U14 8 2016.09.10 szombat 11:40 KMH B - MTK 3:4 (0:2, 1:1, 2:1)
U14 12 2016.09.10 szombat 12:00 Jászberényi SE - Ferencvárosi TC B 9:5 (1:0, 4:3, 4:2)
U14 1 2016.09.10 szombat 12:45 Dunaújvárosi Acélbikák - Pesterzsébeti HC 3:11 (0:3, 0:5, 3:3)
U14 4 2016.09.10 szombat 13:30 Gepárd JE - Győri NEMAK ETO HC 3:6 (1:3, 2:2, 0:1)
U14 9 2016.09.10 szombat 14:50 UTE B - White Sharks HC 15:1 (6:0, 3:1, 6:0)
U14 11 2016.09.10 szombat 15:00 KSI - Tisza Volán SC 3:12 (1:4, 2:5, 0:3)
U14 7 2016.09.10 szombat 16:30 Veszprémi Jéglovagok - Sportország SC 2:5 (1:2, 1:1, 0:2)
U14 2 2016.09.10 szombat 17:30 KMH - DVTK Jegesmedvék 1:8 (1:5, 0:2, 0:1)
U14 3 2016.09.10 szombat 17:30 ifj Ocskay Gábor JA B - MAC Budapest 2:12 (0:3, 1:1, 1:8)
U14 5 2016.09.10 szombat 18:00 MAC Budapest B - UTE 0:25 (0:4, 0:11, 0:10)
U14 32 2016.09.16 péntek 16:30 Vasas SC - Debreceni HK 0:10 (0:2, 0:4, 0:4)
U14 16 2016.09.17 szombat 11:00 ifj Ocskay Gábor JA - MAC Budapest B 16:0 (7:0, 4:0, 5:0)
U14 15 2016.09.17 szombat 11:15 Pesterzsébeti HC - ifj Ocskay Gábor JA B 12:3 (4:1, 3:2, 5:0)
U14 17 2016.09.17 szombat 12:15 UTE - Gepárd JE 16:0 (5:0, 8:0, 3:0)
U14 24 2016.09.17 szombat 12:15 Debreceni HK B - Jászberényi SE 7:3 (2:1, 4:2, 1:0)
U14 18 2016.09.17 szombat 13:00 Egerszegi Titánok - Ferencvárosi TC 3:12 (1:5, 1:1, 1:6)
U14 20 2016.09.17 szombat 13:45 MTK - Veszprémi Jéglovagok 8:2 (1:0, 2:0, 5:2)
U14 22 2016.09.17 szombat 15:30 Ferencvárosi TC B - Tisza Volán SC 0:33 (0:13, 0:7, 0:13)
U14 14 2016.09.17 szombat 17:30 DVTK Jegesmedvék - Dunaújvárosi Acélbikák 8:5 (4:1, 2:3, 2:1)
U14 21 2016.09.17 szombat 19:00 White Sharks HC - Sportország SC 2:3 (2:1, 0:1, 0:1)
U14 19 2016.09.18 vasárnap 11:50 UTE B - KMH B 13:1 (3:0, 6:0, 4:1)
U14 25 2016.09.22 csütörtök 16:30 ifj Ocskay Gábor JA - UTE 3:10 (0:5, 1:3, 2:2)
U14 28 2016.09.24 szombat 12:00 DVTK Jegesmedvék - Pesterzsébeti HC 6:3 (1:1, 2:1, 3:1)
U14 38 2016.09.24 szombat 12:00 Jászberényi SE - KSI 2:3 (1:2, 1:0, 0:1)
U14 29 2016.09.24 szombat 12:30 ifj Ocskay Gábor JA B - KMH 5:1 (2:0, 1:1, 2:0)
U14 37 2016.09.24 szombat 12:30 Tisza Volán SC - DVTK Jegesmedvék B 27:1 (6:1, 9:0, 12:0)
U14 34 2016.09.24 szombat 13:45 MTK - Sportország SC 1:0 (1:0, 0:0, 0:0)
U14 33 2016.09.24 szombat 14:00 Veszprémi Jéglovagok - UTE B 1:22 (0:6, 1:7, 0:9)
U14 30 2016.09.24 szombat 14:30 Gepárd JE - ifj Ocskay Gábor JA 2:26 (1:8, 0:5, 1:13)
U14 27 2016.09.24 szombat 14:45 Dunaújvárosi Acélbikák - MAC Budapest 0:20 (0:4, 0:8, 0:8)
U14 36 2016.09.24 szombat 17:30 Ferencvárosi TC B - Debreceni HK B 1:6 (1:2, 0:2, 0:2)
U14 31 2016.09.24 szombat 18:30 UTE - Győri NEMAK ETO HC 9:0 (4:0, 2:0, 3:0)
U14 35 2016.09.25 vasárnap 17:00 White Sharks HC - KMH B 4:5 (0:2, 1:1, 3:2)
U14 26 2016.09.29 csütörtök 18:30 Ferencvárosi TC - Vasas SC 7:2 (3:1, 2:0, 2:1)
U14 40 2016.10.01 szombat 10:15 KMH - Dunaújvárosi Acélbikák 2:9 (1:5, 1:2, 0:2)
U14 42 2016.10.01 szombat 11:00 Győri NEMAK ETO HC - ifj Ocskay Gábor JA 0:14 (0:5, 0:5, 0:4)
U14 44 2016.10.01 szombat 11:30 Ferencvárosi TC - Felcsík SK 0:3 (0:2, 0:1, 0:0)
U14 39 2016.10.01 szombat 12:15 Pesterzsébeti HC - MAC Budapest 2:3 bü. (0:0, 1:1, 1:1, 0:0, 0:1)
U14 45 2016.10.01 szombat 12:15 Debreceni HK - Egerszegi Titánok 16:2 (3:1, 7:0, 6:1)
U14 41 2016.10.01 szombat 13:00 DVTK Jegesmedvék - ifj Ocskay Gábor JA B 8:2 (2:2, 3:0, 3:0)
U14 50 2016.10.01 szombat 13:30 KSI - Debreceni HK B 9:5 (2:1, 6:3, 1:1)
U14 48 2016.10.01 szombat 14:45 MTK - White Sharks HC 4:1 (0:0, 3:0, 1:1)
U14 46 2016.10.01 szombat 14:50 Sportország SC - UTE B 0:11 (0:7, 0:0, 0:4)
U14 43 2016.10.01 szombat 15:00 MAC Budapest B - Gepárd JE 1:0 (0:0, 0:0, 1:0)
U14 47 2016.10.01 szombat 15:10 KMH B - Veszprémi Jéglovagok 4:3 (1:1, 2:0, 1:2)
U14 49 2016.10.01 szombat 17:45 DVTK Jegesmedvék B - Ferencvárosi TC B 15:1 (5:0, 6:0, 4:1)
U14 52 2016.10.02 vasárnap 10:50 Vasas SC - Felcsík SK 3:10 (1:3, 2:5, 0:2)
U14 53 2016.10.02 vasárnap 11:30 Ferencvárosi TC - ISK-Csíkszereda 3:0 (1:0, 2:0, 0:0)
U14 55 2016.10.03 hétfő 17:50 Vasas SC - ISK-Csíkszereda 2:10 (0:1, 1:6, 1:3)
U14 54 2016.10.03 hétfő 18:00 Egerszegi Titánok - Felcsík SK 1:7 (0:3, 0:3, 1:1)
U14 58 2016.10.04 kedd 15:30 Debreceni HK - Felcsík SK 6:3 (2:1, 2:1, 2:1)
U14 56 2016.10.04 kedd 17:00 Győri NEMAK ETO HC - ISK-Gyergyószentmiklós 2:6 (1:2, 0:1, 1:3)
U14 57 2016.10.04 kedd 18:00 Egerszegi Titánok - ISK-Csíkszereda 5:13 (0:4, 2:5, 3:4)
U14 60 2016.10.05 szerda 15:15 Debreceni HK - ISK-Csíkszereda 12:2 (5:0, 4:0, 3:2)
U14 59 2016.10.05 szerda 15:30 Gepárd JE - ISK-Gyergyószentmiklós 0:10 (0:3, 0:5, 0:2)
U14 61 2016.10.06 csütörtök 14:30 MAC Budapest B - ISK-Gyergyószentmiklós 2:8 (1:1, 0:4, 1:3)
U14 62 2016.10.07 péntek 14:30 ifj Ocskay Gábor JA - ISK-Gyergyószentmiklós 10:1 (3:1, 1:0, 6:0)
U14 67 2016.10.08 szombat 10:45 Győri NEMAK ETO HC - MAC Budapest B 11:3 (5:1, 3:2, 3:0)
U14 64 2016.10.08 szombat 11:30 KMH - Pesterzsébeti HC 0:8 (0:5, 0:2, 0:1)
U14 73 2016.10.08 szombat 11:30 Ferencvárosi TC B - KSI 1:9 (0:1, 0:6, 1:2)
U14 75 2016.10.08 szombat 12:00 Jászberényi SE - DVTK Jegesmedvék B 5:8 (0:3, 1:2, 4:3)
U14 70 2016.10.08 szombat 12:15 MTK - UTE B 1:6 (0:3, 1:2, 0:1)
U14 6 2016.10.08 szombat 12:15 Debreceni HK - Ferencvárosi TC 10:4 (4:0, 3:2, 3:2)
U14 72 2016.10.08 szombat 12:30 Veszprémi Jéglovagok - White Sharks HC 1:7 (0:4, 1:2, 0:1)
U14 74 2016.10.08 szombat 12:30 Tisza Volán SC - Debreceni HK B 11:5 (2:2, 4:2, 5:1)
U14 69 2016.10.08 szombat 13:00 Egerszegi Titánok - Vasas SC 6:4 (1:3, 1:0, 4:1)
U14 71 2016.10.08 szombat 14:40 Sportország SC - KMH B 2:0 (1:0, 1:0, 0:0)
U14 63 2016.10.08 szombat 15:00 MAC Budapest - DVTK Jegesmedvék 5:2 (2:0, 1:1, 2:1)
U14 65 2016.10.08 szombat 15:30 Dunaújvárosi Acélbikák - ifj Ocskay Gábor JA B 5:7 (2:2, 1:3, 2:2)
U14 66 2016.10.08 szombat 18:30 UTE - ISK-Gyergyószentmiklós 11:1 (2:1, 6:0, 3:0)
U14 68 2016.10.09 vasárnap 10:30 Felcsík SK - ISK-Csíkszereda 4:5 (0:4, 3:1, 1:0)
U14 13A 2016.10.09 vasárnap 15:45 MAC Budapest - KMH 15:0 (3:0, 6:0, 6:0)
U14 23 2016.10.15 szombat 14:30 DVTK Jegesmedvék B - KSI 6:3 (1:2, 2:0, 3:1)
U14 51 2016.10.16 vasárnap 12:30 Tisza Volán SC - Jászberényi SE 12:0 (3:0, 4:0, 5:0)
 
SORSZÁM DÁTUM IDŐ HAZAI - VENDÉG EREDMÉNY
U14 162 2016.10.21 péntek 17:10 UTE - Győri NEMAK ETO HC 7:2 (1:1, 3:1, 3:0)
U14 78 2016.10.22 szombat 12:30 Pesterzsébeti HC - DVTK Jegesmedvék 4:1 (2:0, 2:0, 0:1)
U14 79 2016.10.22 szombat 13:00 Ferencvárosi TC - Debreceni HK 3:6 (0:1, 3:2, 0:3)
U14 77 2016.10.22 szombat 16:30 MAC Budapest - ifj Ocskay Gábor JA B 11:0 (1:0, 3:0, 7:0)
U14 92 2016.11.03 csütörtök 13:45 DVTK Jegesmedvék - MAC Budapest 0:10 (0:3, 0:2, 0:5)
U14 93 2016.11.03 csütörtök 15:00 Debreceni HK - Pesterzsébeti HC 5:1 (3:0, 2:1, 0:0)
U14 90 2016.11.03 csütörtök 17:30 Ferencvárosi TC - ifj Ocskay Gábor JA 4:8 (2:0, 1:5, 1:3)
U14 91 2016.11.03 csütörtök 18:30 ifj Ocskay Gábor JA B - Győri NEMAK ETO HC 3:8 (0:3, 1:4, 2:1)
U14 259 2016.11.05 szombat 11:00 Pesterzsébeti HC - ifj Ocskay Gábor JA 1:7 (0:1, 1:4, 0:2)
U14 98 2016.11.05 szombat 12:00 ISK-Gyergyószentmiklós - Felcsík SK 2:4 (1:2, 0:2, 1:0)
U14 96 2016.11.05 szombat 12:30 Győri NEMAK ETO HC - DVTK Jegesmedvék 3:2 bü. (0:1, 0:1, 2:0, 0:0, 1:0)
U14 94 2016.11.05 szombat 15:05 UTE - Ferencvárosi TC 9:2 (3:0, 2:2, 4:0)
U14 97 2016.11.05 szombat 17:30 MAC Budapest - Debreceni HK 3:4 hu. (1:0, 2:1, 0:2, 0:1)
U14 112 2016.11.12 szombat 12:15 Debreceni HK - Győri NEMAK ETO HC 13:0 (4:0, 6:0, 3:0)
U14 109 2016.11.12 szombat 12:30 Pesterzsébeti HC - UTE 0:11 (0:1, 0:4, 0:6)
U14 111 2016.11.12 szombat 13:45 DVTK Jegesmedvék - ifj Ocskay Gábor JA B 12:1 (0:1, 3:0, 9:0)
U14 110 2016.11.12 szombat 16:30 MAC Budapest - ifj Ocskay Gábor JA 4:3 bü. (2:1, 1:0, 0:2, 0:0, 1:0)
U14 113 2016.11.13 vasárnap 08:00 ISK-Csíkszereda - Felcsík SK 4:3 bü. (1:1, 1:1, 1:1, 0:0, 1:0)
U14 125 2016.11.17 csütörtök 16:00 Győri NEMAK ETO HC - MAC Budapest 0:7 (0:1, 0:5, 0:1)
U14 124 2016.11.17 csütörtök 17:30 Ferencvárosi TC - ifj Ocskay Gábor JA B 6:2 (1:0, 2:2, 3:0)
U14 155 2016.11.17 csütörtök 18:00 Felcsík SK - Debreceni HK 1:2 (1:0, 0:2, 0:0)
U14 135 2016.11.18 péntek 09:20 Felcsík SK - UTE 1:3 (0:2, 0:0, 1:1)
U14 131 2016.11.18 péntek 11:35 ISK-Gyergyószentmiklós - Debreceni HK 3:7 (0:6, 2:0, 1:1)
U14 133 2016.11.18 péntek 13:20 ISK-Csíkszereda - DVTK Jegesmedvék 2:0 (1:0, 1:0, 0:0)
U14 136 2016.11.18 péntek 15:40 Felcsík SK - UTE 0:6 (0:2, 0:2, 0:2)
U14 132 2016.11.18 péntek 18:30 ISK-Gyergyószentmiklós - Debreceni HK 3:6 (0:0, 2:4, 1:2)
U14 134 2016.11.18 péntek 20:30 ISK-Csíkszereda - DVTK Jegesmedvék 4:2 (1:1, 2:1, 1:0)
U14 137 2016.11.19 szombat 08:00 ISK-Csíkszereda - Debreceni HK 3:5 (0:1, 1:4, 2:0)
U14 139 2016.11.19 szombat 09:30 Felcsík SK - DVTK Jegesmedvék 7:3 (0:1, 2:1, 5:1)
U14 144 2016.11.19 szombat 10:30 ifj Ocskay Gábor JA - Győri NEMAK ETO HC 17:1 (5:0, 6:1, 6:0)
U14 141 2016.11.19 szombat 11:15 ISK-Gyergyószentmiklós - UTE 2:13 (0:6, 1:3, 1:4)
U14 143 2016.11.19 szombat 12:30 Pesterzsébeti HC - Ferencvárosi TC 3:2 (2:0, 0:0, 1:2)
U14 138 2016.11.19 szombat 14:20 ISK-Csíkszereda - Debreceni HK 2:5 (2:2, 0:1, 0:2)
U14 140 2016.11.19 szombat 15:40 Felcsík SK - DVTK Jegesmedvék 0:2 (0:0, 0:0, 0:2)
U14 142 2016.11.19 szombat 18:30 ISK-Gyergyószentmiklós - UTE 0:7 (0:2, 0:4, 0:1)
U14 159 2016.11.20 vasárnap 08:00 ISK-Csíkszereda - UTE 1:3 (0:3, 0:0, 1:0)
U14 156 2016.11.20 vasárnap 09:30 Felcsík SK - Debreceni HK 7:6 (2:3, 1:1, 4:2)
U14 157 2016.11.20 vasárnap 09:30 ISK-Gyergyószentmiklós - DVTK Jegesmedvék 5:3 (2:0, 2:2, 1:1)
U14 160 2016.11.20 vasárnap 15:20 ISK-Csíkszereda - UTE 0:14 (0:2, 0:4, 0:8)
U14 158 2016.11.20 vasárnap 15:30 ISK-Gyergyószentmiklós - DVTK Jegesmedvék 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
U14 161 2016.11.24 csütörtök 15:30 MAC Budapest - Ferencvárosi TC 5:1 (2:0, 1:0, 2:1)
U14 164 2016.11.24 csütörtök 17:00 Debreceni HK - DVTK Jegesmedvék 8:0 (3:0, 2:0, 3:0)
U14 166 2016.11.26 szombat 11:30 Ferencvárosi TC - Győri NEMAK ETO HC 6:0 (3:0, 1:0, 2:0)
U14 167 2016.11.26 szombat 11:35 UTE - ifj Ocskay Gábor JA B 19:0 (5:0, 9:0, 5:0)
U14 165 2016.11.26 szombat 12:30 Pesterzsébeti HC - MAC Budapest 1:6 (0:2, 0:2, 1:2)
U14 168 2016.11.26 szombat 13:00 ifj Ocskay Gábor JA - DVTK Jegesmedvék 9:1 (2:1, 4:0, 3:0)
U14 163 2016.11.30 szerda 18:30 ifj Ocskay Gábor JA B - ifj Ocskay Gábor JA 1:15 (0:4, 0:6, 1:5)
U14 182 2016.12.03 szombat 13:00 Debreceni HK - ifj Ocskay Gábor JA 5:7 (1:3, 1:0, 3:4)
U14 180 2016.12.03 szombat 13:30 ifj Ocskay Gábor JA B - Ferencvárosi TC 2:11 (0:1, 2:6, 0:4)
U14 181 2016.12.03 szombat 16:30 DVTK Jegesmedvék - UTE 0:8 (0:2, 0:3, 0:3)
U14 195 2016.12.10 szombat 11:30 Pesterzsébeti HC - ifj Ocskay Gábor JA B 9:3 (1:0, 2:3, 6:0)
U14 196 2016.12.10 szombat 11:30 Ferencvárosi TC - DVTK Jegesmedvék 4:0 (1:0, 2:0, 1:0)
U14 197 2016.12.10 szombat 12:15 Debreceni HK - UTE 3:5 (3:2, 0:1, 0:2)
U14 194 2016.12.10 szombat 15:30 MAC Budapest - Győri NEMAK ETO HC 6:0 (1:0, 3:0, 2:0)
U14 183 2016.12.12 hétfő 14:20 ISK-Csíkszereda - ISK-Gyergyószentmiklós 2:3 (2:1, 0:0, 0:2)
U14 215 2016.12.16 péntek 10:00 Felcsík SK - ifj Ocskay Gábor JA B 10:0 (3:0, 3:0, 4:0)
U14 217 2016.12.16 péntek 11:35 ISK-Gyergyószentmiklós - Győri NEMAK ETO HC 3:2 (1:0, 0:1, 2:1)
U14 213 2016.12.16 péntek 13:10 ISK-Csíkszereda - ifj Ocskay Gábor JA 3:2 hu. (0:1, 0:1, 2:0, 1:0)
U14 218 2016.12.16 péntek 17:00 ISK-Gyergyószentmiklós - Győri NEMAK ETO HC 2:1 hu. (0:0, 1:0, 0:1, 1:0)
U14 216 2016.12.16 péntek 18:00 Felcsík SK - ifj Ocskay Gábor JA B 9:1 (3:1, 2:0, 4:0)
U14 214 2016.12.16 péntek 19:20 ISK-Csíkszereda - ifj Ocskay Gábor JA 0:6 (0:1, 0:2, 0:3)
U14 221 2016.12.17 szombat 09:30 ISK-Gyergyószentmiklós - ifj Ocskay Gábor JA B 8:0 (5:0, 1:0, 2:0)
U14 219 2016.12.17 szombat 09:40 Felcsík SK - ifj Ocskay Gábor JA 1:3 (0:1, 1:0, 0:2)
U14 223 2016.12.17 szombat 10:10 ISK-Csíkszereda - Győri NEMAK ETO HC 3:2 (0:0, 1:1, 2:1)
U14 225 2016.12.17 szombat 15:00 DVTK Jegesmedvék - Pesterzsébeti HC 1:3 (1:1, 0:1, 0:1)
U14 224 2016.12.17 szombat 15:40 ISK-Csíkszereda - Győri NEMAK ETO HC 7:3 (3:1, 2:1, 2:1)
U14 222 2016.12.17 szombat 15:45 ISK-Gyergyószentmiklós - ifj Ocskay Gábor JA B 6:1 (4:0, 2:1, 0:0)
U14 226 2016.12.17 szombat 16:00 Debreceni HK - Ferencvárosi TC 3:2 (1:1, 0:0, 2:1)
U14 220 2016.12.17 szombat 16:50 Felcsík SK - ifj Ocskay Gábor JA 5:11 (0:4, 2:5, 3:2)
U14 239 2016.12.18 vasárnap 08:00 ISK-Csíkszereda - ifj Ocskay Gábor JA B 6:2 (2:1, 2:1, 2:0)
U14 241 2016.12.18 vasárnap 09:00 Felcsík SK - Győri NEMAK ETO HC 2:0 (1:0, 1:0, 0:0)
U14 237 2016.12.18 vasárnap 09:30 ISK-Gyergyószentmiklós - ifj Ocskay Gábor JA 1:7 (0:5, 1:1, 0:1)
U14 240 2016.12.18 vasárnap 15:40 ISK-Csíkszereda - ifj Ocskay Gábor JA B 9:1 (3:0, 4:1, 2:0)
U14 238 2016.12.18 vasárnap 15:45 ISK-Gyergyószentmiklós - ifj Ocskay Gábor JA 3:9 (0:2, 2:5, 1:2)
U14 242 2016.12.18 vasárnap 16:50 Felcsík SK - Győri NEMAK ETO HC 5:1 (0:1, 4:0, 1:0)
U14 243 2016.12.21 szerda 18:40 MAC Budapest - DVTK Jegesmedvék 5:0 (1:0, 2:0, 2:0)
U14 244 2016.12.22 csütörtök 14:30 Pesterzsébeti HC - Debreceni HK 5:6 (1:0, 4:3, 0:3)
U14 258 2016.12.30 péntek 09:00 Ferencvárosi TC - UTE 3:7 (1:3, 2:2, 0:2)
U14 257 2017.01.05 csütörtök 15:00 MAC Budapest - UTE 6:5 (3:1, 1:3, 2:1)
U14 256 2017.01.05 csütörtök 17:00 Győri NEMAK ETO HC - ifj Ocskay Gábor JA B 7:3 (3:2, 1:1, 3:0)
U14 262 2017.01.07 szombat 08:30 Felcsík SK - ISK-Csíkszereda 8:2 (4:0, 2:0, 2:2)
U14 261 2017.01.07 szombat 12:10 Debreceni HK - MAC Budapest 3:1 (0:0, 2:1, 1:0)
U14 95 2017.01.07 szombat 13:00 ifj Ocskay Gábor JA - Pesterzsébeti HC 12:0 (4:0, 4:0, 4:0)
U14 260 2017.01.07 szombat 15:15 DVTK Jegesmedvék - Győri NEMAK ETO HC 2:3 hu. (1:1, 0:1, 1:0, 0:1)
U14 275 2017.01.12 csütörtök 14:00 DVTK Jegesmedvék - Debreceni HK 1:15 (0:4, 0:2, 1:9)
U14 274 2017.01.12 csütörtök 16:00 ifj Ocskay Gábor JA - ifj Ocskay Gábor JA B 32:0 (6:0, 12:0, 14:0)
U14 76 2017.01.12 csütörtök 17:00 Győri NEMAK ETO HC - UTE 0:9 (0:2, 0:5, 0:2)
U14 273 2017.01.12 csütörtök 17:30 Ferencvárosi TC - MAC Budapest 4:5 (0:1, 2:1, 2:3)
U14 277 2017.01.14 szombat 12:45 Győri NEMAK ETO HC - Ferencvárosi TC 0:3 (0:2, 0:0, 0:1)
U14 276 2017.01.14 szombat 12:50 MAC Budapest - Pesterzsébeti HC 3:0 (1:0, 0:0, 2:0)
U14 278 2017.01.14 szombat 14:00 ifj Ocskay Gábor JA B - UTE 1:10 (0:1, 0:6, 1:3)
U14 294 2017.01.27 péntek 09:30 Felcsík SK - MAC Budapest 2:5 (1:1, 1:0, 0:4)
U14 292 2017.01.27 péntek 11:10 ISK-Csíkszereda - Pesterzsébeti HC 5:2 (0:1, 3:1, 2:0)
U14 290 2017.01.27 péntek 11:30 ISK-Gyergyószentmiklós - Ferencvárosi TC 4:0 (2:0, 2:0, 0:0)
U14 293 2017.01.27 péntek 16:10 ISK-Csíkszereda - Pesterzsébeti HC 3:6 (2:3, 0:1, 1:2)
U14 328 2017.01.27 péntek 16:30 ifj Ocskay Gábor JA B - Debreceni HK 0:9 (0:3, 0:3, 0:3)
U14 291 2017.01.27 péntek 17:15 ISK-Gyergyószentmiklós - Ferencvárosi TC 3:1 (2:0, 1:0, 0:1)
U14 295 2017.01.27 péntek 17:50 Felcsík SK - MAC Budapest 1:4 (0:4, 0:0, 1:0)
U14 298 2017.01.28 szombat 08:30 ISK-Gyergyószentmiklós - Pesterzsébeti HC 2:6 (1:2, 0:0, 1:4)
U14 300 2017.01.28 szombat 09:00 ISK-Csíkszereda - MAC Budapest 0:5 (0:1, 0:1, 0:3)
U14 296 2017.01.28 szombat 09:30 Felcsík SK - Ferencvárosi TC 3:2 bü. (0:0, 0:0, 2:2, 0:0, 1:0)
U14 303 2017.01.28 szombat 10:30 ifj Ocskay Gábor JA - Debreceni HK 4:2 (1:1, 0:1, 3:0)
U14 302 2017.01.28 szombat 15:00 UTE - DVTK Jegesmedvék 4:3 bü. (0:0, 2:2, 1:1, 0:0, 1:0)
U14 301 2017.01.28 szombat 15:30 ISK-Csíkszereda - MAC Budapest 1:6 (0:0, 1:3, 0:3)
U14 299 2017.01.28 szombat 16:30 ISK-Gyergyószentmiklós - Pesterzsébeti HC 3:10 (2:4, 1:3, 0:3)
U14 297 2017.01.28 szombat 16:50 Felcsík SK - Ferencvárosi TC 3:2 (0:1, 1:0, 2:1)
U14 314 2017.01.29 vasárnap 08:00 ISK-Csíkszereda - Ferencvárosi TC 0:1 (0:0, 0:1, 0:0)
U14 316 2017.01.29 vasárnap 09:00 Felcsík SK - Pesterzsébeti HC 3:6 (1:1, 0:3, 2:2)
U14 318 2017.01.29 vasárnap 10:45 ISK-Gyergyószentmiklós - MAC Budapest 0:5 (0:3, 0:1, 0:1)
U14 315 2017.01.29 vasárnap 13:20 ISK-Csíkszereda - Ferencvárosi TC 1:3 (0:1, 0:2, 1:0)
U14 317 2017.01.29 vasárnap 15:20 Felcsík SK - Pesterzsébeti HC 3:6 (1:1, 1:2, 1:3)
U14 319 2017.01.29 vasárnap 15:45 ISK-Gyergyószentmiklós - MAC Budapest 3:13 (1:1, 0:5, 2:7)
U14 320 2017.02.02 csütörtök 15:40 UTE - ifj Ocskay Gábor JA 4:2 (1:0, 0:1, 3:1)
U14 279 2017.02.04 szombat 12:30 DVTK Jegesmedvék - ifj Ocskay Gábor JA 3:14 (1:8, 1:1, 1:5)
U14 343 2017.02.04 szombat 13:00 Debreceni HK - ifj Ocskay Gábor JA B 21:1 (8:1, 7:0, 6:0)
U14 329 2017.02.04 szombat 13:30 Pesterzsébeti HC - Győri NEMAK ETO HC 4:1 (1:0, 2:1, 1:0)
U14 327 2017.02.04 szombat 18:00 UTE - MAC Budapest 3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
U14 321 2017.02.05 vasárnap 13:00 ifj Ocskay Gábor JA B - MAC Budapest 1:6 (0:2, 1:2, 0:2)
U14 330 2017.02.08 szerda 14:20 Felcsík SK - ISK-Gyergyószentmiklós 5:2 (2:1, 2:1, 1:0)
U14 341 2017.02.16 csütörtök 18:00 Ferencvárosi TC - Pesterzsébeti HC 1:5 (0:1, 1:3, 0:1)
U14 345 2017.02.18 szombat 10:30 ifj Ocskay Gábor JA B - Pesterzsébeti HC 2:8 (0:2, 1:2, 1:4)
U14 344 2017.02.18 szombat 11:15 ISK-Gyergyószentmiklós - ISK-Csíkszereda 4:8 (1:1, 1:4, 2:3)
U14 347 2017.02.18 szombat 11:20 UTE - Debreceni HK 4:0 (1:0, 1:0, 2:0)
U14 346 2017.02.18 szombat 11:40 DVTK Jegesmedvék - Ferencvárosi TC 1:3 (0:0, 0:2, 1:1)
U14 342 2017.02.21 kedd 17:00 Győri NEMAK ETO HC - ifj Ocskay Gábor JA 0:13 (0:4, 0:5, 0:4)
U14 255 2017.02.23 csütörtök 18:00 ifj Ocskay Gábor JA - Ferencvárosi TC 6:5 (0:2, 2:0, 4:3)
U14 359 2017.02.25 szombat 11:20 UTE - Pesterzsébeti HC 11:2 (4:0, 6:0, 1:2)
U14 360 2017.02.25 szombat 11:30 ifj Ocskay Gábor JA - MAC Budapest 2:4 (1:1, 0:1, 1:2)
U14 361 2017.02.25 szombat 12:30 ifj Ocskay Gábor JA B - DVTK Jegesmedvék 3:16 (0:4, 0:6, 3:6)
U14 362 2017.02.25 szombat 12:40 Győri NEMAK ETO HC - Debreceni HK 2:6 (0:2, 1:2, 1:2)
U14 179 2017.02.27 hétfő 17:00 Győri NEMAK ETO HC - Pesterzsébeti HC 3:6 (1:2, 1:2, 1:2)
U14 358 2017.02.28 kedd 17:30 ifj Ocskay Gábor JA - UTE 2:5 (1:3, 1:1, 0:1)
 
SORSZÁM DÁTUM IDŐ HAZAI - VENDÉG EREDMÉNY
U14 82 2016.10.22 szombat 13:00 Gepárd JE - Egerszegi Titánok 6:0 (1:0, 4:0, 1:0)
U14 80 2016.10.22 szombat 13:40 MAC Budapest B - UTE B 3:9 (0:1, 2:3, 1:5)
U14 81 2016.10.22 szombat 13:50 KMH - Tisza Volán SC 0:5 (0:1, 0:4, 0:0)
U14 84 2016.10.22 szombat 15:00 Dunaújvárosi Acélbikák - Vasas SC 0:7 (0:4, 0:2, 0:1)
U14 83 2016.10.22 szombat 19:15 MTK - DVTK Jegesmedvék B 7:3 (2:2, 2:1, 3:0)
U14 100 2016.11.05 szombat 13:00 KMH - MAC Budapest B 3:1 (0:1, 2:0, 1:0)
U14 101 2016.11.05 szombat 13:00 Egerszegi Titánok - Tisza Volán SC 4:3 bü. (0:0, 1:1, 2:2, 0:0, 1:0)
U14 103 2016.11.05 szombat 13:30 Vasas SC - MTK 3:1 (2:0, 0:1, 1:0)
U14 102 2016.11.05 szombat 14:45 DVTK Jegesmedvék B - Dunaújvárosi Acélbikák 3:11 (1:3, 0:5, 2:3)
U14 99 2016.11.05 szombat 16:30 Gepárd JE - UTE B 4:2 (1:0, 0:0, 3:2)
U14 115 2016.11.12 szombat 10:30 MAC Budapest B - Gepárd JE 1:3 (1:2, 0:0, 0:1)
U14 116 2016.11.12 szombat 12:15 Dunaújvárosi Acélbikák - Egerszegi Titánok 7:3 (5:2, 0:0, 2:1)
U14 114 2016.11.12 szombat 14:35 UTE B - MTK 6:1 (3:0, 2:1, 1:0)
U14 117 2016.11.12 szombat 15:10 KMH - DVTK Jegesmedvék B 5:0 (1:0, 3:0, 1:0)
U14 118 2016.11.12 szombat 15:45 Tisza Volán SC - Vasas SC 7:0 (0:0, 2:0, 5:0)
U14 145 2016.11.14 hétfő 18:15 MTK - Gepárd JE 0:8 (0:5, 0:2, 0:1)
U14 126 2016.11.16 szerda 18:00 Tisza Volán SC - Dunaújvárosi Acélbikák 9:1 (1:1, 3:0, 5:0)
U14 128 2016.11.17 csütörtök 16:15 DVTK Jegesmedvék B - Gepárd JE 2:7 (0:2, 1:2, 1:3)
U14 130 2016.11.17 csütörtök 16:15 MTK - MAC Budapest B 3:5 (1:0, 2:2, 0:3)
U14 129 2016.11.17 csütörtök 17:30 Vasas SC - UTE B 7:3 (0:0, 4:3, 3:0)
U14 127 2016.11.17 csütörtök 18:00 Egerszegi Titánok - KMH 3:1 (0:0, 2:1, 1:0)
U14 149 2016.11.19 szombat 13:00 Egerszegi Titánok - Vasas SC 3:4 (2:3, 0:0, 1:1)
U14 146 2016.11.19 szombat 14:35 UTE B - KMH 3:4 (2:1, 0:1, 1:2)
U14 148 2016.11.19 szombat 15:00 Tisza Volán SC - DVTK Jegesmedvék B 16:0 (3:0, 6:0, 7:0)
U14 147 2016.11.19 szombat 16:30 MAC Budapest B - Dunaújvárosi Acélbikák 1:6 (0:2, 0:0, 1:4)
U14 170 2016.11.26 szombat 12:15 Dunaújvárosi Acélbikák - UTE B 9:1 (2:0, 6:0, 1:1)
U14 171 2016.11.26 szombat 12:30 Tisza Volán SC - MAC Budapest B 13:1 (2:0, 6:0, 5:1)
U14 172 2016.11.26 szombat 15:30 DVTK Jegesmedvék B - Egerszegi Titánok 0:10 (0:0, 0:7, 0:3)
U14 169 2016.11.26 szombat 18:50 KMH - MTK 3:2 hu. (1:1, 1:0, 0:1, 1:0)
U14 173 2016.11.26 szombat 19:00 Vasas SC - Gepárd JE 2:3 bü. (1:1, 1:1, 0:0, 0:0, 0:1)
U14 185 2016.11.29 kedd 17:00 Dunaújvárosi Acélbikák - MTK 8:4 (1:1, 3:1, 4:2)
U14 184 2016.12.03 szombat 12:30 KMH - Gepárd JE 2:3 (0:0, 2:1, 0:2)
U14 186 2016.12.03 szombat 12:30 Tisza Volán SC - UTE B 6:3 (1:2, 4:1, 1:0)
U14 335 2016.12.03 szombat 14:00 DVTK Jegesmedvék B - Vasas SC 0:7 (0:2, 0:2, 0:3)
U14 187 2016.12.03 szombat 14:30 Egerszegi Titánok - MAC Budapest B 7:4 (4:4, 1:0, 2:0)
U14 200 2016.12.09 péntek 17:30 Egerszegi Titánok - UTE B 3:4 (1:0, 1:2, 1:2)
U14 199 2016.12.10 szombat 12:30 Tisza Volán SC - MTK 18:0 (6:0, 6:0, 6:0)
U14 348 2016.12.10 szombat 12:30 Gepárd JE - Dunaújvárosi Acélbikák 9:1 (3:1, 0:0, 6:0)
U14 201 2016.12.10 szombat 14:50 DVTK Jegesmedvék B - MAC Budapest B 2:3 (0:2, 1:0, 1:1)
U14 352 2016.12.10 szombat 16:40 KMH - Vasas SC 5:3 (1:1, 2:2, 2:0)
U14 212 2016.12.15 csütörtök 14:30 MAC Budapest B - Vasas SC 2:3 (1:1, 1:1, 0:1)
U14 211 2016.12.15 csütörtök 15:35 UTE B - DVTK Jegesmedvék B 6:3 (1:3, 2:0, 3:0)
U14 210 2016.12.15 csütörtök 16:30 MTK - Egerszegi Titánok 0:8 (0:5, 0:3, 0:0)
U14 209 2016.12.15 csütörtök 17:30 Gepárd JE - Tisza Volán SC 5:11 (3:6, 0:2, 2:3)
U14 208 2016.12.15 csütörtök 18:30 KMH - Dunaújvárosi Acélbikák 7:0 (3:0, 0:0, 4:0)
U14 230 2016.12.17 szombat 12:15 DVTK Jegesmedvék B - MTK 6:3 (1:1, 0:2, 5:0)
U14 228 2016.12.17 szombat 12:30 Tisza Volán SC - KMH 6:3 (0:0, 1:2, 5:1)
U14 229 2016.12.17 szombat 13:00 Egerszegi Titánok - Gepárd JE 4:3 bü. (1:1, 1:0, 1:2, 0:0, 1:0)
U14 231 2016.12.17 szombat 13:30 Vasas SC - Dunaújvárosi Acélbikák 5:0 (0:0, 2:0, 3:0)
U14 227 2016.12.17 szombat 15:35 UTE B - MAC Budapest B 6:3 (2:1, 1:2, 3:0)
U14 247 2016.12.22 csütörtök 13:00 MAC Budapest B - Tisza Volán SC 3:7 (1:2, 0:2, 2:3)
U14 248 2016.12.22 csütörtök 13:00 Egerszegi Titánok - DVTK Jegesmedvék B 12:0 (3:0, 5:0, 4:0)
U14 249 2016.12.22 csütörtök 15:30 Gepárd JE - Vasas SC 8:5 (3:2, 2:3, 3:0)
U14 245 2016.12.22 csütörtök 17:15 MTK - KMH 1:13 (0:3, 0:4, 1:6)
U14 246 2016.12.22 csütörtök 18:10 UTE B - Dunaújvárosi Acélbikák 9:1 (1:0, 4:1, 4:0)
U14 263 2017.01.07 szombat 12:15 MTK - UTE B 2:8 (0:2, 1:2, 1:4)
U14 265 2017.01.07 szombat 13:00 Egerszegi Titánok - Dunaújvárosi Acélbikák 8:5 (4:1, 0:3, 4:1)
U14 264 2017.01.07 szombat 13:30 Gepárd JE - MAC Budapest B -:- (-:-, -:-, -:-)
U14 267 2017.01.07 szombat 13:30 Vasas SC - Tisza Volán SC 2:5 (0:2, 2:3, 0:0)
U14 266 2017.01.07 szombat 14:00 DVTK Jegesmedvék B - KMH 1:9 (1:0, 0:2, 0:7)
U14 264A 2017.01.11 szerda 18:00 Gepárd JE - MAC Budapest B 3:1 (1:1, 2:0, 0:0)
U14 284 2017.01.14 szombat 10:30 MTK - Vasas SC 0:6 (0:1, 0:3, 0:2)
U14 280 2017.01.14 szombat 11:05 UTE B - Gepárd JE 3:4 (2:1, 0:1, 1:2)
U14 283 2017.01.14 szombat 11:45 Dunaújvárosi Acélbikák - DVTK Jegesmedvék B 12:3 (3:3, 3:0, 6:0)
U14 282 2017.01.14 szombat 12:30 Tisza Volán SC - Egerszegi Titánok 5:4 (1:2, 1:1, 3:1)
U14 281 2017.01.21 szombat 19:00 MAC Budapest B - KMH 4:5 bü. (2:1, 1:1, 1:2, 0:0, 0:1)
U14 308 2017.01.27 péntek 17:30 Vasas SC - Egerszegi Titánok 7:2 (1:1, 2:0, 4:1)
U14 305 2017.01.28 szombat 10:30 KMH - UTE B 1:3 (0:0, 1:2, 0:1)
U14 306 2017.01.28 szombat 11:45 Dunaújvárosi Acélbikák - MAC Budapest B 9:5 (4:1, 3:2, 2:2)
U14 307 2017.01.28 szombat 14:00 DVTK Jegesmedvék B - Tisza Volán SC 0:13 (0:3, 0:4, 0:6)
U14 326 2017.01.30 hétfő 18:10 UTE B - Vasas SC 5:6 (1:1, 0:2, 4:3)
U14 325 2017.02.02 csütörtök 14:30 Gepárd JE - DVTK Jegesmedvék B 10:2 (1:2, 3:0, 6:0)
U14 323 2017.02.02 csütörtök 16:45 Dunaújvárosi Acélbikák - Tisza Volán SC 6:5 (1:2, 4:2, 1:1)
U14 324 2017.02.02 csütörtök 18:30 KMH - Egerszegi Titánok 2:6 (0:3, 1:2, 1:1)
U14 322 2017.02.02 csütörtök 19:10 MAC Budapest B - MTK 6:0 (1:0, 2:0, 3:0)
U14 332 2017.02.04 szombat 10:00 MTK - Dunaújvárosi Acélbikák 0:12 (0:5, 0:4, 0:3)
U14 331 2017.02.04 szombat 13:30 Gepárd JE - KMH 6:2 (2:1, 1:1, 3:0)
U14 333 2017.02.04 szombat 13:40 UTE B - Tisza Volán SC 2:5 (1:2, 0:3, 1:0)
U14 188 2017.02.04 szombat 16:00 Vasas SC - DVTK Jegesmedvék B 13:1 (2:1, 6:0, 5:0)
U14 334 2017.02.04 szombat 16:00 MAC Budapest B - Egerszegi Titánok 4:6 (2:1, 1:2, 1:3)
U14 304 2017.02.11 szombat 12:30 Gepárd JE - MTK 12:2 (5:0, 4:1, 3:1)
U14 198 2017.02.18 szombat 11:15 Dunaújvárosi Acélbikák - Gepárd JE 2:5 (0:1, 1:3, 1:1)
U14 349 2017.02.18 szombat 11:30 MTK - Tisza Volán SC 0:14 (0:5, 0:4, 0:5)
U14 351 2017.02.18 szombat 12:00 MAC Budapest B - DVTK Jegesmedvék B 5:2 (0:2, 3:0, 2:0)
U14 350 2017.02.18 szombat 14:10 UTE B - Egerszegi Titánok 1:2 (0:0, 0:2, 1:0)
U14 202 2017.02.23 csütörtök 17:30 Vasas SC - KMH 2:3 hu. (1:2, 1:0, 0:0, 0:1)
U14 366 2017.02.25 szombat 12:15 DVTK Jegesmedvék B - UTE B 1:13 (0:4, 1:2, 0:7)
U14 364 2017.02.25 szombat 12:30 Tisza Volán SC - Gepárd JE 4:2 (2:0, 0:2, 2:0)
U14 365 2017.02.25 szombat 13:00 Egerszegi Titánok - MTK 9:1 (1:0, 5:1, 3:0)
U14 363 2017.02.25 szombat 14:00 Dunaújvárosi Acélbikák - KMH 6:3 (2:0, 2:1, 2:2)
U14 367 2017.02.25 szombat 19:00 Vasas SC - MAC Budapest B 3:4 bü. (0:1, 3:2, 0:0, 0:0, 0:1)
 
 
SORSZÁM DÁTUM IDŐ HAZAI - VENDÉG EREDMÉNY
U14 87 2016.10.22 szombat 12:30 Jászberényi SE - Sportország SC 5:3 (2:1, 0:0, 3:2)
U14 85 2016.10.22 szombat 14:00 Debreceni HK B - White Sharks HC 7:1 (3:1, 2:0, 2:0)
U14 86 2016.10.22 szombat 16:30 KSI - KMH B 7:5 (2:1, 1:2, 4:2)
U14 106 2016.11.05 szombat 11:30 White Sharks HC - Jászberényi SE 3:4 (0:0, 2:1, 1:3)
U14 105 2016.11.05 szombat 15:40 KMH B - Debreceni HK B 1:0 (1:0, 0:0, 0:0)
U14 104 2016.11.05 szombat 18:05 Sportország SC - KSI 2:1 (1:1, 1:0, 0:0)
U14 121 2016.11.12 szombat 11:00 Jászberényi SE - KSI 2:8 (1:1, 1:2, 0:5)
U14 119 2016.11.12 szombat 11:35 Sportország SC - Debreceni HK B 1:8 (0:1, 1:3, 0:4)
U14 120 2016.11.12 szombat 12:30 KMH B - White Sharks HC 7:1 (2:0, 2:0, 3:1)
U14 151 2016.11.19 szombat 13:30 KSI - Debreceni HK B 5:2 (2:1, 0:0, 3:1)
U14 152 2016.11.19 szombat 13:30 KMH B - Jászberényi SE 5:7 (4:2, 1:2, 0:3)
U14 150 2016.11.19 szombat 16:00 White Sharks HC - Sportország SC 3:2 (0:1, 1:0, 2:1)
U14 174 2016.11.24 csütörtök 15:00 Sportország SC - KMH B 5:1 (2:0, 1:1, 2:0)
U14 176 2016.11.26 szombat 12:15 Debreceni HK B - Jászberényi SE 7:1 (2:1, 2:0, 3:0)
U14 175 2016.11.26 szombat 15:00 White Sharks HC - KSI 0:4 (0:2, 0:1, 0:1)
U14 189 2016.12.03 szombat 11:30 White Sharks HC - Debreceni HK B 1:14 (0:6, 0:4, 1:4)
U14 190 2016.12.03 szombat 15:10 KMH B - KSI 0:2 (0:0, 0:0, 0:2)
U14 191 2016.12.03 szombat 18:35 Sportország SC - Jászberényi SE 3:8 (1:3, 1:3, 1:2)
U14 205 2016.12.10 szombat 11:00 Jászberényi SE - White Sharks HC 3:2 hu. (0:1, 2:1, 0:0, 1:0)
U14 204 2016.12.10 szombat 14:00 Debreceni HK B - KMH B 1:2 (1:0, 0:1, 0:1)
U14 203 2016.12.10 szombat 18:20 KSI - Sportország SC 3:7 (1:2, 2:3, 0:2)
U14 233 2016.12.17 szombat 11:30 White Sharks HC - KMH B 1:2 (0:1, 0:0, 1:1)
U14 232 2016.12.17 szombat 12:00 Debreceni HK B - Sportország SC 8:3 (2:1, 3:1, 3:1)
U14 234 2016.12.17 szombat 18:10 KSI - Jászberényi SE 5:2 (2:0, 0:0, 3:2)
U14 252 2016.12.22 csütörtök 11:00 Jászberényi SE - KMH B 5:10 (2:5, 1:3, 2:2)
U14 250 2016.12.22 csütörtök 11:05 Sportország SC - White Sharks HC 2:3 (2:3, 0:0, 0:0)
U14 251 2016.12.22 csütörtök 17:30 Debreceni HK B - KSI 1:2 (0:0, 1:1, 0:1)
U14 270 2017.01.07 szombat 11:00 Jászberényi SE - Debreceni HK B 5:6 (2:1, 1:5, 2:0)
U14 268 2017.01.07 szombat 12:30 KMH B - Sportország SC 4:1 (0:0, 2:0, 2:1)
U14 269 2017.01.07 szombat 15:40 KSI - White Sharks HC 7:5 (1:0, 5:3, 1:2)
U14 286 2017.01.14 szombat 10:00 KSI - KMH B 5:0 (0:0, 3:0, 2:0)
U14 287 2017.01.14 szombat 11:00 Jászberényi SE - Sportország SC 2:7 (1:2, 1:3, 0:2)
U14 285 2017.01.14 szombat 12:15 Debreceni HK B - White Sharks HC 7:1 (3:0, 0:1, 4:0)
U14 309 2017.01.28 szombat 12:15 Sportország SC - KSI 3:5 (1:2, 1:2, 1:1)
U14 310 2017.01.28 szombat 13:10 KMH B - Debreceni HK B 1:9 (0:1, 0:5, 1:3)
U14 311 2017.01.28 szombat 15:30 White Sharks HC - Jászberényi SE 3:4 (0:2, 2:1, 1:1)
U14 336 2017.02.04 szombat 10:40 Sportország SC - Debreceni HK B 3:4 (1:1, 1:1, 1:2)
U14 338 2017.02.04 szombat 11:00 Jászberényi SE - KSI 2:6 (0:3, 1:1, 1:2)
U14 337 2017.02.04 szombat 13:30 KMH B - White Sharks HC 1:3 (1:0, 0:2, 0:1)
U14 355 2017.02.18 szombat 12:30 KMH B - Jászberényi SE 9:5 (3:2, 5:0, 1:3)
U14 354 2017.02.18 szombat 14:50 KSI - Debreceni HK B 3:4 (2:1, 1:1, 0:2)
U14 353 2017.02.18 szombat 15:30 White Sharks HC - Sportország SC 8:7 (4:5, 4:1, 0:1)
U14 368 2017.02.25 szombat 14:10 Sportország SC - KMH B 4:3 (1:1, 1:1, 2:1)
U14 369 2017.02.25 szombat 15:30 White Sharks HC - KSI 2:9 (2:5, 0:2, 0:2)
U14 370 2017.02.25 szombat 16:30 Debreceni HK B - Jászberényi SE 4:0 (1:0, 2:0, 1:0)
 
 
SORSZÁM DÁTUM IDŐ HAZAI - VENDÉG EREDMÉNY
U14 89 2016.10.22 szombat 10:30 Pécsi Skacok - Kaposvári SI 3:16 (0:4, 1:6, 2:6)
U14 107 2016.11.05 szombat 12:30 Veszprémi Jéglovagok - Pécsi Skacok 7:3 (3:1, 1:0, 3:2)
U14 123 2016.11.12 szombat 11:00 Kaposvári SI - Kazincbarcikai Ördögök 25:2 (8:0, 6:2, 11:0)
U14 122 2016.11.12 szombat 13:30 Veszprémi Jéglovagok - Szabolcsi JE 38:0 (9:0, 16:0, 13:0)
U14 253 2016.11.19 szombat 12:30 Veszprémi Jéglovagok - Kazincbarcikai Ördögök 11:4 (4:0, 2:2, 5:2)
U14 154 2016.11.19 szombat 14:00 Pécsi Skacok - Szabolcsi JE 18:2 (8:1, 7:1, 3:0)
U14 177 2016.11.26 szombat 16:30 Szabolcsi JE - Veszprémi Jéglovagok 2:21 (1:10, 1:7, 0:4)
U14 193 2016.12.03 szombat 10:00 Kaposvári SI - Pécsi Skacok 9:2 (4:2, 5:0, 0:0)
U14 206 2016.12.10 szombat 10:00 Pécsi Skacok - Veszprémi Jéglovagok 5:3 (1:1, 3:1, 1:1)
U14 207 2016.12.10 szombat 16:45 Szabolcsi JE - Kaposvári SI 0:40 (0:7, 0:20, 0:13)
U14 235 2016.12.17 szombat 10:00 Veszprémi Jéglovagok - Kaposvári SI 1:6 (0:4, 0:1, 1:1)
U14 236 2016.12.17 szombat 11:30 Kazincbarcikai Ördögök - Pécsi Skacok 0:5 Versenybíróság
U14 153 2016.12.22 csütörtök 11:30 Kazincbarcikai Ördögök - Veszprémi Jéglovagok 5:13 (2:4, 3:4, 0:5)
U14 254 2016.12.22 csütörtök 13:00 Szabolcsi JE - Pécsi Skacok 2:17 (1:5, 0:5, 1:7)
U14 271 2017.01.07 szombat 10:00 Kaposvári SI - Veszprémi Jéglovagok 11:1 (3:0, 4:0, 4:1)
U14 272 2017.01.07 szombat 13:00 Pécsi Skacok - Kazincbarcikai Ördögök 15:7 (3:2, 5:3, 7:2)
U14 288 2017.01.14 szombat 12:30 Veszprémi Jéglovagok - Szabolcsi JE 34:0 (11:0, 14:0, 9:0)
U14 178 2017.01.14 szombat 13:00 Kazincbarcikai Ördögök - Kaposvári SI 0:5 Versenybíróság
U14 312 2017.01.28 szombat 10:00 Veszprémi Jéglovagok - Pécsi Skacok 2:3 hu. (0:0, 1:0, 1:2, 0:1)
U14 313 2017.01.28 szombat 13:00 Kaposvári SI - Szabolcsi JE 35:0 (10:0, 13:0, 12:0)
U14 108 2017.01.29 vasárnap 08:00 Kaposvári SI - Szabolcsi JE 30:1 (9:0, 11:1, 10:0)
U14 340 2017.02.04 szombat 10:00 Pécsi Skacok - Kaposvári SI 1:9 (0:4, 1:2, 0:3)
U14 339 2017.02.04 szombat 15:30 Szabolcsi JE - Kazincbarcikai Ördögök 16:18 (8:7, 4:6, 4:5)
U14 88 2017.02.11 szombat 12:00 Szabolcsi JE - Kazincbarcikai Ördögök 7:25 (0:5, 2:11, 5:9)
U14 356 2017.02.18 szombat 11:45 Kazincbarcikai Ördögök - Veszprémi Jéglovagok 0:20 (0:7, 0:5, 0:8)
U14 357 2017.02.18 szombat 12:30 Pécsi Skacok - Szabolcsi JE 20:3 (9:2, 6:0, 5:1)
U14 371 2017.02.25 szombat 10:00 Veszprémi Jéglovagok - Kaposvári SI 4:8 (3:3, 1:3, 0:2)
U14 372 2017.02.25 szombat 13:00 Kazincbarcikai Ördögök - Pécsi Skacok 3:20 (3:5, 0:7, 0:8)
U14 289 2017.02.26 vasárnap 08:00 Kaposvári SI - Kazincbarcikai Ördögök 32:0 (13:0, 7:0, 12:0)
U14 192 2017.02.28 kedd 13:30 Kazincbarcikai Ördögök - Szabolcsi JE 11:13 (3:4, 4:4, 4:5)
 
 
SORSZÁM DÁTUM IDŐ HAZAI - VENDÉG EREDMÉNY
U14 373 2017.03.04 szombat 11:30 ifj Ocskay Gábor JA - UTE 4:5 (2:1, 2:2, 0:2)
U14 374 2017.03.04 szombat 15:30 MAC Budapest - Debreceni HK 2:3 hu. (0:1, 0:0, 2:1, 0:1)
U14 375 2017.03.11 szombat 12:00 MAC Budapest - ifj Ocskay Gábor JA 0:5 (0:1, 0:2, 0:2)
U14 376 2017.03.11 szombat 13:00 Debreceni HK - UTE 4:0 (1:0, 1:0, 2:0)
U14 377 2017.03.16 csütörtök 15:40 UTE - MAC Budapest 4:0 (3:0, 0:0, 1:0)
U14 378 2017.03.16 csütörtök 17:30 Debreceni HK - ifj Ocskay Gábor JA 2:9 (1:1, 0:2, 1:6)
U14 380 2017.03.18 szombat 12:30 Debreceni HK - MAC Budapest 4:3 (2:1, 0:1, 2:1)
U14 379 2017.03.18 szombat 14:40 UTE - ifj Ocskay Gábor JA 2:3 hu. (0:0, 2:1, 0:1, 0:1)
U14 382 2017.03.23 csütörtök 15:00 UTE - Debreceni HK 0:0 (0:0, -:-, -:-)
U14 381 2017.03.23 csütörtök 17:30 ifj Ocskay Gábor JA - MAC Budapest Székesfehérvár
U14 383 2017.03.25 szombat 15:00 MAC Budapest - UTE Kisstadion
U14 384 2017.03.25 szombat 15:30 ifj Ocskay Gábor JA - Debreceni HK Székesfehérvár
 
 
SORSZÁM DÁTUM IDŐ HAZAI - VENDÉG EREDMÉNY
U14 392 2017.03.09 csütörtök 17:00 ISK-Gyergyószentmiklós - Felcsík SK 4:5 (1:3, 2:1, 1:1)
U14 385 2017.03.11 szombat 11:15 ISK-Csíkszereda - Pesterzsébeti HC 1:2 (0:1, 1:1, 0:0)
U14 386 2017.03.11 szombat 13:00 Felcsík SK - ISK-Gyergyószentmiklós 2:1 bü. (0:0, 0:1, 1:0, 0:0, 1:0)
U14 391 2017.03.12 vasárnap 09:15 Pesterzsébeti HC - ISK-Csíkszereda 1:2 (0:1, 0:0, 1:1)
U14 396 2017.03.16 csütörtök 16:20 ISK-Csíkszereda - ISK-Gyergyószentmiklós 5:0 (2:0, 3:0, 0:0)
U14 389 2017.03.18 szombat 10:15 Pesterzsébeti HC - Felcsík SK 0:4 (0:2, 0:2, 0:0)
U14 395 2017.03.19 vasárnap 16:45 Felcsík SK - Pesterzsébeti HC 4:2 (1:0, 0:1, 3:1)
U14 387 2017.03.23 csütörtök 15:30 Felcsík SK - ISK-Csíkszereda 5:1 (5:1, 0:0, -:-)
U14 390 2017.03.25 szombat 10:30 ISK-Gyergyószentmiklós - ISK-Csíkszereda Gyergyószentmiklós
U14 393 2017.03.28 kedd 15:20 ISK-Csíkszereda - Felcsík SK Csíkszereda
U14 388 2017.04.01 szombat Pesterzsébeti HC - ISK-Gyergyószentmiklós Pesterzsébet
U14 394 2017.04.02 vasárnap 10:15 ISK-Gyergyószentmiklós - Pesterzsébeti HC Pesterzsébet
 
 
SORSZÁM DÁTUM IDŐ HAZAI - VENDÉG EREDMÉNY
U14 397 2017.03.04 szombat 11:25 DVTK Jegesmedvék - Ferencvárosi TC 5:4 (2:2, 1:1, 2:1)
U14 398 2017.03.04 szombat 12:40 Győri NEMAK ETO HC - ifj Ocskay Gábor JA B 4:3 (1:0, 2:0, 1:3)
U14 399 2017.03.09 csütörtök 14:00 Győri NEMAK ETO HC - DVTK Jegesmedvék 2:3 (0:2, 2:0, 0:1)
U14 400 2017.03.11 szombat 11:30 Ferencvárosi TC - ifj Ocskay Gábor JA B 16:0 (4:0, 5:0, 7:0)
U14 403 2017.03.14 kedd 17:30 Ferencvárosi TC - DVTK Jegesmedvék 1:2 bü. (0:0, 1:0, 0:1, 0:0, 0:1)
U14 408 2017.03.16 csütörtök 16:00 DVTK Jegesmedvék - ifj Ocskay Gábor JA B 12:2 (4:1, 3:1, 5:0)
U14 401 2017.03.16 csütörtök 17:30 Ferencvárosi TC - Győri NEMAK ETO HC 4:2 (1:0, 1:1, 2:1)
U14 404 2017.03.18 szombat 15:30 ifj Ocskay Gábor JA B - Győri NEMAK ETO HC 2:5 (1:0, 1:4, 0:1)
U14 407 2017.03.21 kedd 17:00 Győri NEMAK ETO HC - Ferencvárosi TC 1:3 (0:2, 1:0, 0:1)
U14 406 2017.03.23 csütörtök 18:30 ifj Ocskay Gábor JA B - Ferencvárosi TC Székesfehérvár
U14 402 2017.03.25 szombat ifj Ocskay Gábor JA B - DVTK Jegesmedvék Székesfehérvár
U14 405 x DVTK Jegesmedvék - Győri NEMAK ETO HC Miskolci Jégcsarnok
 
 
SORSZÁM DÁTUM IDŐ HAZAI - VENDÉG EREDMÉNY
U14 416 2017.03.04 szombat 11:30 Egerszegi Titánok - Gepárd JE 4:3 hu. (1:2, 0:1, 2:0, 1:0)
U14 409 2017.03.04 szombat 16:00 Vasas SC - Tisza Volán SC 3:5 (1:2, 1:3, 1:0)
U14 411 2017.03.11 szombat 12:30 Gepárd JE - Vasas SC 3:1 (0:1, 3:0, 0:0)
U14 412 2017.03.11 szombat 12:30 Tisza Volán SC - Egerszegi Titánok 7:2 (1:0, 5:0, 1:2)
U14 414 2017.03.16 csütörtök 17:30 Egerszegi Titánok - Vasas SC 5:1 (3:0, 0:1, 2:0)
U14 413 2017.03.16 csütörtök 18:45 Tisza Volán SC - Gepárd JE 3:5 (0:2, 0:2, 3:1)
U14 410 2017.03.18 szombat 12:30 Gepárd JE - Egerszegi Titánok 5:3 (1:0, 2:0, 2:3)
U14 415 2017.03.18 szombat 15:00 Tisza Volán SC - Vasas SC 3:5 (0:1, 2:2, 1:2)
U14 417 2017.03.23 csütörtök 17:30 Vasas SC - Gepárd JE Jégpalota
U14 418 2017.03.23 csütörtök 17:30 Egerszegi Titánok - Tisza Volán SC Zalaegerszeg
U14 419 2017.03.25 szombat 13:00 Gepárd JE - Tisza Volán SC Gepárd Jégcsarnok
U14 420 2017.03.25 szombat 18:00 Vasas SC - Egerszegi Titánok Jégpalota
 
 
SORSZÁM DÁTUM IDŐ HAZAI - VENDÉG EREDMÉNY
U14 422 2017.03.04 szombat 18:40 KMH - MAC Budapest B 3:2 (0:0, 3:1, 0:1)
U14 430 2017.03.11 szombat 15:00 MAC Budapest B - Dunaújvárosi Acélbikák 2:9 (2:3, 0:3, 0:3)
U14 423 2017.03.11 szombat 15:40 KMH - UTE B 5:3 (2:0, 1:2, 2:1)
U14 425 2017.03.16 csütörtök 16:30 Dunaújvárosi Acélbikák - KMH 7:3 (2:3, 1:0, 4:0)
U14 427 2017.03.18 szombat 11:00 Dunaújvárosi Acélbikák - UTE B 13:2 (4:1, 5:0, 4:1)
U14 428 2017.03.18 szombat 13:30 MAC Budapest B - KMH 1:5 (1:2, 0:1, 0:2)
U14 424 2017.03.23 csütörtök 16:30 Dunaújvárosi Acélbikák - MAC Budapest B Dunaújváros
U14 429 2017.03.23 csütörtök 18:30 UTE B - KMH Tüskesátor
U14 432 2017.03.25 szombat 14:40 UTE B - MAC Budapest B Újpesti Jégcsarnok
U14 431 2017.03.25 szombat 18:10 KMH - Dunaújvárosi Acélbikák Tüskecsarnok
U14 421 x UTE B - Dunaújvárosi Acélbikák Újpesti Jégcsarnok
U14 426 x MAC Budapest B - UTE B Kisstadion