Megújult a Magyar Jégkorong szövetség honlapja! www.jegkorongszovetseg.hu / CLICK FOR NEW WEBSITE
MOL Liga - Menetrend/Tabella
2016-2017
Tabella
Statisztikák
Végeredmény
Alapszakasz
Negyeddöntők
Elődöntők
Döntő

MOL LIGA VÉGEREDMÉNY
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.





MOL LIGA ALAPSZAKASZ ONLINE TABELLA

Hely Csapat M 3p. 2p. 1p. 0p. +/- Pont
1. DVTK Jegesmedvék 25 16 3 2 4 94 3 11:10 +2 7:31 2 51 56
15 184:18 +1 183:56 11
73 1127:14 EQ 1127:14 36
2 183:56 -1 184:18 1
1 7:31 -2 11:10
xx:xx PS xx:xx 1
2. MAC Budapest 25 16 2 2 5 104 2 6:26 +2 5:34 1 56 54
23 174:49 +1 163:44 11
73 1106:23 EQ 1106:23 42
4 163:44 -1 174:49 1
5:34 -2 6:26
2 xx:xx PS xx:xx 1
3. UTE 25 16 2 1 6 97 1:52 +2 7:12 3 68 53
22 132:54 +1 160:09 16
72 1204:59 EQ 1204:59 46
2 160:09 -1 132:54 2
7:12 -2 1:52
1 xx:xx PS xx:xx 1
4. ASC Corona Brasov 30 14 4 2 10 106 1 7:43 +2 10:24 86 52
26 227:06 +1 184:04 19
75 1385:42 EQ 1385:42 62
3 184:04 -1 227:06 3
10:24 -2 7:43 1
1 xx:xx PS xx:xx 1
5. Dunaújvárosi Acélbikák 26 14 2 2 8 95 2 4:20 +2 2:40 70 48
23 152:44 +1 161:13 16
63 1252:59 EQ 1252:59 48
5 161:13 -1 152:44 6
2:40 -2 4:20
2 xx:xx PS xx:xx
6. Debreceni HK 25 11 1 1 12 94 2 9:32 +2 7:14 2 78 36
21 151:13 +1 156:29 21
66 1177:00 EQ 1177:00 53
3 156:29 -1 151:13 2
7:14 -2 9:32
2 xx:xx PS xx:xx
7. Fehérvári Titánok 26 4 7 6 9 80 5 8:55 +2 7:22 2 97 32
13 149:23 +1 139:05 17
57 1294:40 EQ 1294:40 69
2 139:05 -1 149:23 7
7:22 -2 8:55
3 xx:xx PS xx:xx 2
8. Ferencvárosi TC 25 9 0 5 11 79 2 5:33 +2 11:52 4 102 32
20 136:32 +1 193:32 21
53 1167:39 EQ 1167:39 71
4 193:32 -1 136:32 4
11:52 -2 5:33
xx:xx PS xx:xx 2
9. Dunarea Galati 28 7 4 2 15 81 1 6:45 +2 15:53 5 119 31
21 156:23 +1 184:45 23
51 1327:04 EQ 1327:04 87
8 184:45 -1 156:23 4
15:53 -2 6:45
xx:xx PS xx:xx
10. Sport Club Csíkszereda 29 6 1 2 20 74 3 11:08 +2 13:42 4 127 22
19 228:15 +1 185:27 36
49 1316:24 EQ 1316:24 83
2 185:27 -1 228:15 1
13:42 -2 11:08
1 xx:xx PS xx:xx 3
11. HK Beograd 26 5 1 2 18 70 4 23:08 +2 7:08 2 120 19
17 226:32 +1 207:45 29
47 1044:36 EQ 1044:36 82
1 207:45 -1 226:32 5
7:08 -2 23:08
1 xx:xx PS xx:xx 2


MOL Liga
Alapszakasz
MIS UTE MAC BRA DAB DHK TIT FTC GAL HKB SCC M. 3p. 2p. 1p. 0p. +:- p
1. DVTK Jegesmedvék
 
5:3
(2:3)
(2:3)
4:1
7:1
(3:2)
12.12
01.06
3:1
4:2
1:2
02.03
(3:2)
01.17
7:0
01.23
12.16
01.14
12.27
01.21
24 15 3 2 4 86:45 53
2. UTE 5:3
01.08

 
1:6
02.05
3:0
01.20
(4:3)
01.15
3:5
5:1
5:2
(2:3)
01.01
01.13
4:1
12.27
8:1
10:3
4:3
12.29
24 16 2 1 5 94:63 53
3. MAC Budapest 4:3
12.29
3:4
01.22

 
(0:1)
12.27
2:0
6:2
01.01
01.06
6:0
4:2
2:1
9:3
(3:4)
01.21
7:2
02.03
(2:1)
3:1
24 15 2 2 5 97:54 51
4. ASC Corona Brasov 0:1
1:4
4:1
12.10
2:1
01.16

 
1:4
(2:3)
5:3
02.02
(2:1)
2:4
3:5
12.13
6:4
12:4
5:2
01.30
4:2
4:2
29 13 4 2 10 101:83 49
5. Dunaújvárosi Acélbikák 2:3
02.01
1:3
2:4
6:5
6:3
12.30
01.19

 
4:0
01.08
5:2
12.09
8:1
01.30
4:2
12.28
(4:3)
02.04
10:4
6:3
25 13 2 2 8 93:69 45
6. Debreceni HK 2:0
12.09
3:4
01.30
1:9
12.19
(4:5)
4:2
4:1
12.16

 
2:3
01.15
5:1
9:5
(2:1)
12.30
6:0
01.13
14:2
01.23
24 11 1 1 11 88:70 36
7. Fehérvári Titánok (1:2)
01.13
3:4
12.18
01.08
01.30
3:6
12.28
01.01
02.05
3:2
12.26

 
(3:2)
(5:4)
(5:6)
(6:5)
(4:3)
12.17
(5:6)
01.20
25 4 7 6 8 79:95 32
8. Ferencvárosi TC 12.18
02.05
3:2
02.03
1:5
12.16
(3:4)
01.22
3:2
2:5
4:7
3:2
(6:7)
01.06

 
3:0
01.20
10:2
1:4
3:4
12.30
24 9 - 5 10 77:99 32
9. Dunarea Galati 2:5
1:4
3:6
12.12
1:3
01.15
4:11
3:5
(4:3)
3:0
2:1
02.04
(3:2)
7:5
2:3
12.11

 
2:1
01.28
8:4
01.17
28 7 4 2 15 81:119 31
10. HK Beograd 1:4
4:6
2:3
01.09
3:4
12.09
1:5
3:1
2:5
01.23
0:4
12.11
(4:3)
01.22
4:5
01.08
2:3
6:2

 
3:4
6:3
25 5 1 2 17 68:113 19
11. Sport Club Csíkszereda 1:4
1:6
1:3
12.13
3:6
01.13
4:2
0:3
2:4
1:3
1:4
02.05
(2:3)
4:2
2:3
12.10
5:2
1:2
4:6
01.27

 
28 5 1 2 20 71:125 19


 
SORSZÁM DÁTUM IDŐ HAZAI - VENDÉG EREDMÉNY (HELYSZÍN) VIDEÓ
MOL 1 2016.09.09 péntek 17:30 HK Beograd - Sport Club Csíkszereda 3:4 (1:1, 1:1, 1:2)
MOL 2 2016.09.09 péntek 18:00 DVTK Jegesmedvék - Dunarea Galati 7:0 (1:0, 5:0, 1:0)
MOL 6 2016.09.09 péntek 18:30 Dunaújvárosi Acélbikák - Fehérvári Titánok 5:2 (4:1, 0:0, 1:1)
MOL 3 2016.09.09 péntek 19:00 MAC Budapest - Ferencvárosi TC 2:1 (1:0, 1:0, 0:1)
MOL 4 2016.09.10 szombat 17:30 HK Beograd - ASC Corona Brasov 1:5 (0:2, 1:3, 0:0)
MOL 5 2016.09.10 szombat 18:30 Debreceni HK - Dunarea Galati 2:1 hu. (0:1, 1:0, 0:0, 1:0)
MOL 7 2016.09.11 vasárnap 18:00 MAC Budapest - Sport Club Csíkszereda 2:1 bü. (0:0, 1:1, 0:0, 0:0, 1:0)
MOL 8 2016.09.11 vasárnap 18:00 DVTK Jegesmedvék - UTE 5:3 (1:0, 0:2, 4:1)
MOL 9 2016.09.12 hétfő 18:00 Debreceni HK - Sport Club Csíkszereda 14:2 (5:1, 5:1, 4:0)
MOL 10 2016.09.12 hétfő 18:00 Ferencvárosi TC - ASC Corona Brasov 3:4 hu. (1:1, 0:1, 2:1, 0:1)
MOL 11 2016.09.12 hétfő 18:30 Fehérvári Titánok - Dunarea Galati 5:6 hu. (1:2, 2:1, 2:2, 0:1)
MOL 12 2016.09.13 kedd 18:00 UTE - ASC Corona Brasov 3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
MOL 13 2016.09.13 kedd 18:30 Dunaújvárosi Acélbikák - Dunarea Galati 4:2 (1:1, 2:1, 1:0)
MOL 15 2016.09.15 csütörtök 18:00 MAC Budapest - DVTK Jegesmedvék 4:3 (1:1, 2:0, 1:2)
MOL 16 2016.09.16 péntek 18:00 Debreceni HK - Dunaújvárosi Acélbikák 4:1 (0:1, 2:0, 2:0)
MOL 14 2016.09.16 péntek 19:00 Ferencvárosi TC - HK Beograd 10:2 (4:1, 1:1, 5:0)
MOL 18 2016.09.17 szombat 18:00 Sport Club Csíkszereda - Fehérvári Titánok 2:3 bü. (0:0, 2:0, 0:2, 0:0, 0:1)
MOL 17 2016.09.17 szombat 18:30 UTE - HK Beograd 8:1 (3:0, 4:1, 1:0)
MOL 19 2016.09.18 vasárnap 18:00 Dunarea Galati - Fehérvári Titánok 3:2 hu. (0:0, 0:1, 2:1, 1:0)
MOL 20 2016.09.18 vasárnap 18:00 DVTK Jegesmedvék - Debreceni HK 3:1 (1:0, 1:0, 1:1)
MOL 22 2016.09.18 vasárnap 18:00 Ferencvárosi TC - Dunaújvárosi Acélbikák 3:2 (1:1, 2:1, 0:0)
MOL 21 2016.09.19 hétfő 18:00 UTE - MAC Budapest 1:6 (0:2, 0:3, 1:1)
MOL 23 2016.09.20 kedd 18:30 ASC Corona Brasov - Fehérvári Titánok 2:1 hu. (0:0, 0:0, 1:1, 1:0)
MOL 26 2016.09.23 péntek 17:30 HK Beograd - DVTK Jegesmedvék 1:4 (0:1, 1:1, 0:2)
MOL 28 2016.09.23 péntek 18:00 Dunaújvárosi Acélbikák - Debreceni HK 4:0 (3:0, 1:0, 0:0)
MOL 25 2016.09.23 péntek 18:30 ASC Corona Brasov - Ferencvárosi TC 3:5 (1:0, 0:3, 2:2)
MOL 24 2016.09.23 péntek 19:00 Sport Club Csíkszereda - UTE 1:3 (0:0, 1:2, 0:1)
MOL 29 2016.09.24 szombat 18:00 Dunarea Galati - UTE 3:6 (2:3, 0:3, 1:0)
MOL 30 2016.09.24 szombat 18:00 Sport Club Csíkszereda - ASC Corona Brasov 4:2 (1:0, 1:1, 2:1)
MOL 33 2016.09.25 vasárnap 17:00 Debreceni HK - MAC Budapest 1:9 (0:5, 1:2, 0:2)
MOL 32 2016.09.25 vasárnap 17:30 HK Beograd - Dunaújvárosi Acélbikák 2:5 (0:1, 0:1, 2:3)
MOL 31 2016.09.25 vasárnap 18:00 Dunarea Galati - Ferencvárosi TC 2:3 (0:1, 1:1, 1:1)
MOL 34 2016.09.26 hétfő 18:00 DVTK Jegesmedvék - Fehérvári Titánok 1:2 (0:0, 0:1, 1:1)
MOL 35 2016.09.26 hétfő 18:30 ASC Corona Brasov - UTE 4:1 (1:0, 1:0, 2:1)
MOL 36 2016.09.26 hétfő 19:00 Sport Club Csíkszereda - Ferencvárosi TC 2:3 (2:2, 0:0, 0:1)
MOL 27 2016.09.28 szerda 19:30 MAC Budapest - Fehérvári Titánok 6:0 (1:0, 3:0, 2:0)
MOL 37 2016.09.29 csütörtök 18:00 Dunarea Galati - DVTK Jegesmedvék 2:5 (1:1, 0:1, 1:3)
MOL 41 2016.09.30 péntek 18:00 Ferencvárosi TC - UTE 3:2 (1:1, 1:1, 1:0)
MOL 38 2016.09.30 péntek 18:30 Dunaújvárosi Acélbikák - HK Beograd 4:3 bü. (2:2, 0:1, 1:0, 0:0, 1:0)
MOL 39 2016.09.30 péntek 18:30 ASC Corona Brasov - Dunarea Galati 6:4 (3:1, 2:1, 1:2)
MOL 40 2016.09.30 péntek 18:30 Fehérvári Titánok - Debreceni HK 3:2 (1:1, 0:0, 2:1)
MOL 42 2016.10.01 szombat 18:00 Sport Club Csíkszereda - DVTK Jegesmedvék 1:4 (1:1, 0:1, 0:2)
MOL 43 2016.10.01 szombat 18:30 ASC Corona Brasov - Dunarea Galati 12:4 (2:2, 4:0, 6:2)
MOL 44 2016.10.01 szombat 19:00 MAC Budapest - HK Beograd 7:2 (1:1, 4:0, 2:1)
MOL 46 2016.10.02 vasárnap 18:00 MAC Budapest - Dunaújvárosi Acélbikák 2:0 (0:0, 0:0, 2:0)
MOL 45 2016.10.02 vasárnap 18:30 ASC Corona Brasov - DVTK Jegesmedvék 0:1 (0:1, 0:0, 0:0)
MOL 47 2016.10.02 vasárnap 18:30 UTE - Fehérvári Titánok 5:2 (1:0, 2:2, 2:0)
MOL 48 2016.10.03 hétfő 18:00 Ferencvárosi TC - Debreceni HK 4:7 (0:2, 2:3, 2:2)
MOL 50 2016.10.07 péntek 18:00 HK Beograd - Dunarea Galati 2:3 (0:0, 1:1, 1:2)
MOL 51 2016.10.07 péntek 18:30 Dunaújvárosi Acélbikák - UTE 1:3 (0:1, 0:1, 1:1)
MOL 49 2016.10.07 péntek 19:00 MAC Budapest - ASC Corona Brasov 0:1 bü. (0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:1)
MOL 53 2016.10.08 szombat 17:30 Fehérvári Titánok - ASC Corona Brasov 3:6 (2:2, 1:1, 0:3)
MOL 52 2016.10.08 szombat 18:00 HK Beograd - Sport Club Csíkszereda 6:3 (2:0, 1:1, 3:2)
MOL 54 2016.10.08 szombat 18:30 DVTK Jegesmedvék - Debreceni HK 4:2 (0:0, 0:1, 4:1)
MOL 56 2016.10.09 vasárnap 17:30 Fehérvári Titánok - Ferencvárosi TC 3:2 hu. (1:2, 1:0, 0:0, 1:0)
MOL 55 2016.10.09 vasárnap 18:00 MAC Budapest - Dunarea Galati 3:4 hu. (0:1, 2:1, 1:1, 0:1)
MOL 57 2016.10.10 hétfő 18:00 UTE - Sport Club Csíkszereda 4:3 (3:1, 0:0, 1:2)
MOL 58 2016.10.10 hétfő 18:00 Debreceni HK - ASC Corona Brasov 4:5 hu. (0:1, 1:3, 3:0, 0:1)
MOL 59 2016.10.10 hétfő 19:00 Ferencvárosi TC - Dunarea Galati 3:0 (1:0, 0:0, 2:0)
MOL 60 2016.10.11 kedd 18:30 Dunaújvárosi Acélbikák - Sport Club Csíkszereda 10:4 (3:2, 5:1, 2:1)
MOL 61 2016.10.11 kedd 18:30 DVTK Jegesmedvék - ASC Corona Brasov 7:1 (0:0, 2:0, 5:1)
MOL 62 2016.10.13 csütörtök 18:30 ASC Corona Brasov - MAC Budapest 2:1 (1:1, 1:0, 0:0)
MOL 63 2016.10.14 péntek 18:00 HK Beograd - Ferencvárosi TC 4:5 (0:1, 2:1, 2:3)
MOL 64 2016.10.14 péntek 18:00 Fehérvári Titánok - DVTK Jegesmedvék 1:2 hu. (0:1, 0:0, 1:0, 0:1)
MOL 65 2016.10.14 péntek 18:00 UTE - Dunaújvárosi Acélbikák 4:3 hu. (0:0, 2:1, 1:2, 1:0)
MOL 66 2016.10.15 szombat 18:00 Dunarea Galati - MAC Budapest 1:3 (1:0, 0:2, 0:1)
MOL 68 2016.10.15 szombat 18:00 HK Beograd - DVTK Jegesmedvék 4:6 (1:2, 2:0, 1:4)
MOL 70 2016.10.16 vasárnap 17:00 Debreceni HK - UTE 3:4 (2:0, 1:2, 0:2)
MOL 67 2016.10.16 vasárnap 18:00 Sport Club Csíkszereda - MAC Budapest 3:6 (0:3, 1:2, 2:1)
MOL 69 2016.10.17 hétfő 18:00 Dunaújvárosi Acélbikák - Ferencvárosi TC 8:1 (2:0, 4:1, 2:0)
MOL 71 2016.10.18 kedd 18:00 Dunarea Galati - Sport Club Csíkszereda 8:4 (3:1, 2:2, 3:1)
MOL 75 2016.10.20 csütörtök 18:00 Debreceni HK - HK Beograd 6:0 (2:0, 2:0, 2:0)
MOL 74 2016.10.21 péntek 18:00 Debreceni HK - Ferencvárosi TC 5:1 (2:0, 2:1, 1:0)
MOL 72 2016.10.21 péntek 18:30 Fehérvári Titánok - HK Beograd 4:3 hu. (2:1, 0:1, 1:1, 1:0)
MOL 73 2016.10.21 péntek 19:30 ASC Corona Brasov - Sport Club Csíkszereda 4:2 (1:1, 1:1, 2:0)
MOL 77 2016.10.22 szombat 18:30 Dunaújvárosi Acélbikák - MAC Budapest 6:5 (1:2, 4:0, 1:3)
MOL 78 2016.10.23 vasárnap 18:00 Sport Club Csíkszereda - ASC Corona Brasov 0:3 (0:0, 0:0, 0:3)
MOL 76 2016.10.24 hétfő 18:00 UTE - Fehérvári Titánok 2:3 hu. (0:0, 1:1, 1:1, 0:1)
MOL 80 2016.10.27 csütörtök 18:00 Sport Club Csíkszereda - Dunaújvárosi Acélbikák 2:4 (1:0, 1:1, 0:3)
MOL 79 2016.10.27 csütörtök 18:30 ASC Corona Brasov - Fehérvári Titánok 2:4 (0:0, 2:2, 0:2)
MOL 81 2016.10.28 péntek 18:00 Dunarea Galati - Dunaújvárosi Acélbikák 4:3 hu. (1:2, 1:1, 1:0, 1:0)
MOL 82 2016.10.28 péntek 18:00 HK Beograd - MAC Budapest 3:4 (1:0, 0:2, 2:2)
MOL 84 2016.10.28 péntek 18:00 UTE - Debreceni HK 3:5 (0:3, 1:0, 2:2)
MOL 83 2016.10.28 péntek 18:30 DVTK Jegesmedvék - Ferencvárosi TC 3:2 hu. (0:1, 2:0, 0:1, 1:0)
MOL 85 2016.10.29 szombat 18:00 Dunarea Galati - Fehérvári Titánok 7:5 (1:1, 5:2, 1:2)
MOL 89 2016.10.30 vasárnap 17:00 Debreceni HK - DVTK Jegesmedvék 2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
MOL 86 2016.10.30 vasárnap 18:00 Sport Club Csíkszereda - Fehérvári Titánok 4:2 (3:0, 0:1, 1:1)
MOL 88 2016.10.30 vasárnap 18:00 HK Beograd - UTE 2:3 (0:1, 0:2, 2:0)
MOL 90 2016.10.30 vasárnap 18:00 Ferencvárosi TC - MAC Budapest 1:5 (0:1, 1:3, 0:1)
MOL 87 2016.10.30 vasárnap 18:30 ASC Corona Brasov - Dunaújvárosi Acélbikák 1:4 (0:0, 1:1, 0:3)
MOL 95 2016.11.11 péntek 17:00 Dunaújvárosi Acélbikák - UTE 2:4 (0:1, 1:1, 1:2)
MOL 91 2016.11.11 péntek 18:00 Dunarea Galati - DVTK Jegesmedvék 1:4 (0:1, 1:2, 0:1)
MOL 94 2016.11.11 péntek 18:00 Debreceni HK - Fehérvári Titánok 2:3 (1:0, 1:2, 0:1)
MOL 92 2016.11.11 péntek 19:00 Sport Club Csíkszereda - HK Beograd 4:6 (0:2, 0:2, 4:2)
MOL 93 2016.11.11 péntek 19:00 MAC Budapest - Ferencvárosi TC 9:3 (3:2, 6:1, 0:0)
MOL 96 2016.11.12 szombat 18:00 Dunarea Galati - HK Beograd 2:1 (1:0, 1:1, 0:0)
MOL 100 2016.11.13 vasárnap 18:00 MAC Budapest - Dunaújvárosi Acélbikák 6:2 (3:0, 2:2, 1:0)
MOL 97 2016.11.13 vasárnap 18:30 ASC Corona Brasov - DVTK Jegesmedvék 1:4 (0:0, 1:2, 0:2)
MOL 99 2016.11.13 vasárnap 18:30 UTE - Debreceni HK 5:1 (1:0, 2:0, 2:1)
MOL 98 2016.11.14 hétfő 18:00 Fehérvári Titánok - Ferencvárosi TC 5:4 bü. (1:1, 0:1, 3:2, 0:0, 1:0)
MOL 102 2016.11.14 hétfő 18:30 ASC Corona Brasov - HK Beograd 5:2 (1:1, 0:0, 4:1)
MOL 101 2016.11.14 hétfő 19:00 Sport Club Csíkszereda - DVTK Jegesmedvék 1:6 (0:3, 1:1, 0:2)
MOL 103 2016.11.17 csütörtök 19:00 Sport Club Csíkszereda - Dunarea Galati 5:2 (1:0, 4:2, 0:0)
MOL 104 2016.11.18 péntek 18:00 Sport Club Csíkszereda - Dunarea Galati 1:2 (1:0, 0:2, 0:0)
MOL 105 2016.11.18 péntek 18:00 HK Beograd - Debreceni HK 0:4 (0:1, 0:0, 0:3)
MOL 106 2016.11.18 péntek 18:30 Fehérvári Titánok - UTE 3:4 (1:0, 0:2, 2:2)
MOL 107 2016.11.18 péntek 18:30 DVTK Jegesmedvék - MAC Budapest 2:3 bü. (1:1, 1:1, 0:0, 0:0, 0:1)
MOL 108 2016.11.18 péntek 19:00 Ferencvárosi TC - Dunaújvárosi Acélbikák 2:5 (0:1, 2:1, 0:3)
MOL 109 2016.11.20 vasárnap 18:00 HK Beograd - Fehérvári Titánok 4:3 hu. (0:0, 2:3, 1:0, 1:0)
MOL 110 2016.11.20 vasárnap 18:30 Debreceni HK - Ferencvárosi TC 9:5 (0:1, 6:2, 3:2)
MOL 111 2016.11.20 vasárnap 19:00 MAC Budapest - UTE 3:4 (0:0, 0:4, 3:0)
MOL 112 2016.11.21 hétfő 18:00 Dunaújvárosi Acélbikák - DVTK Jegesmedvék 2:3 (2:0, 0:2, 0:1)
MOL 113 2016.11.21 hétfő 18:00 Dunarea Galati - ASC Corona Brasov 4:11 (1:1, 1:5, 2:5)
MOL 114 2016.11.22 kedd 18:00 Dunarea Galati - ASC Corona Brasov 3:5 (1:0, 0:2, 2:3)
MOL 115 2016.11.25 péntek 18:00 Dunaújvárosi Acélbikák - Sport Club Csíkszereda 6:3 (2:0, 3:2, 1:1)
MOL 116 2016.11.25 péntek 18:00 HK Beograd - ASC Corona Brasov 3:1 (0:1, 2:0, 1:0)
MOL 117 2016.11.25 péntek 18:30 DVTK Jegesmedvék - UTE 2:3 hu. (1:1, 1:1, 0:0, 0:1)
MOL 120 2016.11.25 péntek 19:00 Ferencvárosi TC - Debreceni HK 3:2 (1:2, 1:0, 1:0)
MOL 118 2016.11.26 szombat 17:30 Fehérvári Titánok - Sport Club Csíkszereda 5:6 bü. (1:0, 1:4, 3:1, 0:0, 0:1)
MOL 119 2016.11.26 szombat 18:00 HK Beograd - Dunarea Galati 6:2 (1:1, 3:1, 2:0)
MOL 121 2016.11.27 vasárnap 18:00 DVTK Jegesmedvék - ASC Corona Brasov 3:2 hu. (1:0, 1:1, 0:1, 1:0)
MOL 122 2016.11.27 vasárnap 18:00 Dunaújvárosi Acélbikák - MAC Budapest 6:3 (5:2, 0:0, 1:1)
MOL 123 2016.11.28 hétfő 18:00 Ferencvárosi TC - Sport Club Csíkszereda 3:4 (1:2, 1:0, 1:2)
MOL 124 2016.11.28 hétfő 18:00 Debreceni HK - ASC Corona Brasov 4:2 (2:1, 1:1, 1:0)
MOL 125 2016.11.28 hétfő 18:30 Fehérvári Titánok - Dunarea Galati 6:5 hu. (0:2, 3:2, 2:1, 1:0)
MOL 127 2016.11.29 kedd 18:00 UTE - Dunarea Galati 4:1 (3:0, 0:1, 1:0)
MOL 126 2016.11.29 kedd 19:00 MAC Budapest - Sport Club Csíkszereda 3:1 (1:1, 1:0, 1:0)
MOL 128 2016.12.01 csütörtök 18:30 ASC Corona Brasov - Debreceni HK 5:3 (2:1, 1:2, 2:0)
MOL 130 2016.12.02 péntek 18:00 UTE - HK Beograd 10:3 (2:0, 5:1, 3:2)
MOL 131 2016.12.02 péntek 18:30 DVTK Jegesmedvék - MAC Budapest 4:1 (1:1, 2:0, 1:0)
MOL 129 2016.12.02 péntek 19:00 Sport Club Csíkszereda - Dunaújvárosi Acélbikák 1:3 (0:1, 0:1, 1:1)
MOL 132 2016.12.02 péntek 19:00 Ferencvárosi TC - Fehérvári Titánok 6:7 bü. (1:1, 3:1, 2:4, 0:0, 0:1)
MOL 134 2016.12.03 szombat 16:30 Ferencvárosi TC - HK Beograd 1:4 (0:1, 1:1, 0:2)
MOL 133 2016.12.03 szombat 18:00 Dunarea Galati - Debreceni HK 2:1 (1:0, 0:1, 1:0)
MOL 135 2016.12.04 vasárnap 18:00 Dunarea Galati - Dunaújvárosi Acélbikák 3:0 (0:0, 2:0, 1:0)
MOL 138 2016.12.04 vasárnap 18:00 MAC Budapest - Fehérvári Titánok 4:2 (2:0, 1:1, 1:1)
MOL 136 2016.12.04 vasárnap 18:30 ASC Corona Brasov - Sport Club Csíkszereda 4:2 (1:2, 2:0, 1:0)
MOL 137 2016.12.05 hétfő 18:00 UTE - DVTK Jegesmedvék 5:3 (0:0, 2:1, 3:2)
MOL 139 2016.12.05 hétfő 18:30 ASC Corona Brasov - Dunaújvárosi Acélbikák 2:3 hu. (0:1, 1:1, 1:0, 0:1)
MOL 140 2016.12.05 hétfő 19:00 Sport Club Csíkszereda - Debreceni HK 1:4 (1:1, 0:1, 0:2)
MOL 141 2016.12.09 péntek 18:00 HK Beograd - MAC Budapest 2:7 (1:3, 0:1, 1:3)
MOL 142 2016.12.09 péntek 18:00 Debreceni HK - DVTK Jegesmedvék 6:8 (1:3, 1:3, 4:2)
MOL 143 2016.12.09 péntek 18:00 Dunaújvárosi Acélbikák - Fehérvári Titánok 2:1 (0:1, 2:0, 0:0)
MOL 145 2016.12.10 szombat 18:00 Sport Club Csíkszereda - Ferencvárosi TC 3:2 (1:1, 1:0, 1:1)
MOL 144 2016.12.10 szombat 18:30 ASC Corona Brasov - UTE 5:3 (0:1, 2:0, 3:2)
MOL 146 2016.12.11 vasárnap 18:00 Dunarea Galati - Ferencvárosi TC Galac
MOL 147 2016.12.11 vasárnap 18:00 HK Beograd - Debreceni HK Belgrád
MOL 148 2016.12.12 hétfő 18:00 DVTK Jegesmedvék - Dunaújvárosi Acélbikák Miskolci Jégcsarnok (M4 Sport)
MOL 149 2016.12.12 hétfő 18:00 Dunarea Galati - UTE Galac
MOL 151 2016.12.13 kedd 18:30 ASC Corona Brasov - Ferencvárosi TC Brassó
MOL 150 2016.12.13 kedd 19:00 Sport Club Csíkszereda - UTE Csíkszereda
MOL 154 2016.12.16 péntek 18:00 Debreceni HK - Dunaújvárosi Acélbikák Debrecen
MOL 152 2016.12.16 péntek 18:30 DVTK Jegesmedvék - HK Beograd Miskolci Jégcsarnok
MOL 153 2016.12.16 péntek 19:00 Ferencvárosi TC - MAC Budapest Pesterzsébet
MOL 155 2016.12.17 szombat 17:30 Fehérvári Titánok - HK Beograd Székesfehérvár
MOL 156 2016.12.18 vasárnap 17:30 Fehérvári Titánok - UTE Székesfehérvár
MOL 157 2016.12.18 vasárnap 18:00 Ferencvárosi TC - DVTK Jegesmedvék Pesterzsébet
MOL 159 2016.12.19 hétfő 18:00 Debreceni HK - MAC Budapest Debrecen (M4 Sport)
MOL 172 2016.12.26 hétfő 17:30 Fehérvári Titánok - Debreceni HK Székesfehérvár
MOL 165 2016.12.27 kedd 18:00 UTE - Dunarea Galati Újpesti Jégcsarnok
MOL 163 2016.12.27 kedd 18:30 DVTK Jegesmedvék - Sport Club Csíkszereda Miskolci Jégcsarnok
MOL 164 2016.12.27 kedd 19:00 MAC Budapest - ASC Corona Brasov Tüskecsarnok
MOL 162 2016.12.28 szerda 18:00 Dunaújvárosi Acélbikák - Dunarea Galati Dunaújváros
MOL 167 2016.12.29 csütörtök 16:00 UTE - Sport Club Csíkszereda Városligeti Műjégpálya (M4 Sport)
MOL 161 2016.12.29 csütörtök 18:30 Fehérvári Titánok - ASC Corona Brasov Székesfehérvár
MOL 171 2016.12.29 csütörtök 20:00 MAC Budapest - DVTK Jegesmedvék Városligeti Műjégpálya (M4 Sport)
MOL 160 2016.12.30 péntek 16:00 Ferencvárosi TC - Sport Club Csíkszereda Pesterzsébet
MOL 168 2016.12.30 péntek 18:00 Dunaújvárosi Acélbikák - ASC Corona Brasov Dunaújváros
MOL 169 2016.12.30 péntek 18:30 Debreceni HK - Dunarea Galati Debrecen
MOL 158 2017.01.01 vasárnap 18:00 MAC Budapest - Debreceni HK Tüskecsarnok
MOL 166 2017.01.01 vasárnap 18:30 Fehérvári Titánok - Dunaújvárosi Acélbikák Székesfehérvár
MOL 173 2017.01.01 vasárnap 18:30 UTE - Ferencvárosi TC Újpesti Jégcsarnok
MOL 174 2017.01.06 péntek 18:30 DVTK Jegesmedvék - Dunaújvárosi Acélbikák Miskolci Jégcsarnok
MOL 175 2017.01.06 péntek 19:00 Ferencvárosi TC - Fehérvári Titánok Pesterzsébet
MOL 176 2017.01.06 péntek 19:00 MAC Budapest - Debreceni HK Tüskecsarnok
MOL 179 2017.01.08 vasárnap 17:30 Fehérvári Titánok - MAC Budapest Székesfehérvár
MOL 177 2017.01.08 vasárnap 18:00 HK Beograd - Ferencvárosi TC Belgrád
MOL 180 2017.01.08 vasárnap 18:00 Dunaújvárosi Acélbikák - Debreceni HK Dunaújváros
MOL 178 2017.01.08 vasárnap 18:30 UTE - DVTK Jegesmedvék Újpesti Jégcsarnok
MOL 181 2017.01.09 hétfő 18:00 HK Beograd - UTE Belgrád
MOL 183 2017.01.13 péntek 18:00 Debreceni HK - HK Beograd Debrecen
MOL 184 2017.01.13 péntek 18:00 UTE - Ferencvárosi TC Újpesti Jégcsarnok
MOL 185 2017.01.13 péntek 18:30 Fehérvári Titánok - DVTK Jegesmedvék Székesfehérvár
MOL 182 2017.01.13 péntek 19:00 Sport Club Csíkszereda - MAC Budapest Csíkszereda
MOL 186 2017.01.14 szombat 18:30 DVTK Jegesmedvék - HK Beograd Miskolci Jégcsarnok
MOL 187 2017.01.15 vasárnap 18:00 Dunarea Galati - MAC Budapest Galac
MOL 188 2017.01.15 vasárnap 18:30 Debreceni HK - Fehérvári Titánok Debrecen
MOL 189 2017.01.15 vasárnap 18:30 UTE - Dunaújvárosi Acélbikák Újpesti Jégcsarnok
MOL 190 2017.01.16 hétfő 18:30 ASC Corona Brasov - MAC Budapest Brassó
MOL 191 2017.01.17 kedd 18:00 Dunarea Galati - Sport Club Csíkszereda Galac
MOL 170 2017.01.17 kedd 18:30 DVTK Jegesmedvék - Ferencvárosi TC Miskolci Jégcsarnok
MOL 192 2017.01.19 csütörtök 18:00 Dunaújvárosi Acélbikák - ASC Corona Brasov Dunaújváros
MOL 194 2017.01.20 péntek 18:00 UTE - ASC Corona Brasov Újpesti Jégcsarnok
MOL 193 2017.01.20 péntek 18:30 Fehérvári Titánok - Sport Club Csíkszereda Székesfehérvár
MOL 195 2017.01.20 péntek 19:00 Ferencvárosi TC - Dunarea Galati Pesterzsébet
MOL 197 2017.01.21 szombat 18:00 MAC Budapest - Dunarea Galati Tüskecsarnok
MOL 196 2017.01.21 szombat 18:30 DVTK Jegesmedvék - Sport Club Csíkszereda Miskolci Jégcsarnok
MOL 198 2017.01.22 vasárnap 18:00 Ferencvárosi TC - ASC Corona Brasov Pesterzsébet
MOL 199 2017.01.22 vasárnap 18:00 HK Beograd - Fehérvári Titánok Belgrád
MOL 200 2017.01.22 vasárnap 18:00 MAC Budapest - UTE Tüskecsarnok
MOL 201 2017.01.23 hétfő 18:00 Debreceni HK - Sport Club Csíkszereda Debrecen
MOL 203 2017.01.23 hétfő 18:00 HK Beograd - Dunaújvárosi Acélbikák Belgrád
MOL 202 2017.01.23 hétfő 18:30 DVTK Jegesmedvék - Dunarea Galati Miskolci Jégcsarnok
MOL 204 2017.01.27 péntek 19:00 Sport Club Csíkszereda - HK Beograd Csíkszereda
MOL 205 2017.01.28 szombat 18:00 Dunarea Galati - HK Beograd Galac
MOL 207 2017.01.30 hétfő 18:00 Debreceni HK - UTE Debrecen
MOL 209 2017.01.30 hétfő 18:00 Dunaújvárosi Acélbikák - Ferencvárosi TC Dunaújváros
MOL 206 2017.01.30 hétfő 18:30 ASC Corona Brasov - HK Beograd Brassó
MOL 208 2017.01.30 hétfő 18:30 Fehérvári Titánok - MAC Budapest Székesfehérvár
MOL 210 2017.02.01 szerda 18:00 Dunaújvárosi Acélbikák - DVTK Jegesmedvék Dunaújváros
MOL 211 2017.02.02 csütörtök 18:30 ASC Corona Brasov - Debreceni HK Brassó
MOL 214 2017.02.03 péntek 18:30 DVTK Jegesmedvék - Fehérvári Titánok Miskolci Jégcsarnok
MOL 212 2017.02.03 péntek 19:00 MAC Budapest - HK Beograd Tüskecsarnok
MOL 213 2017.02.03 péntek 19:00 Ferencvárosi TC - UTE Pesterzsébet
MOL 215 2017.02.04 szombat 18:00 Dunarea Galati - Debreceni HK Galac
MOL 216 2017.02.04 szombat 18:00 Dunaújvárosi Acélbikák - HK Beograd Dunaújváros
MOL 220 2017.02.05 vasárnap 17:30 Fehérvári Titánok - Dunaújvárosi Acélbikák Székesfehérvár
MOL 217 2017.02.05 vasárnap 18:00 Sport Club Csíkszereda - Debreceni HK Csíkszereda
MOL 219 2017.02.05 vasárnap 18:00 Ferencvárosi TC - DVTK Jegesmedvék Pesterzsébet
MOL 218 2017.02.05 vasárnap 18:30 UTE - MAC Budapest Újpesti Jégcsarnok
 
 
SORSZÁM DÁTUM IDŐ HAZAI - VENDÉG EREDMÉNY (HELYSZÍN) VIDEÓ
MOL 221 2017.02.14 kedd ND1 -
MOL 222 2017.02.14 kedd ND2 -
MOL 223 2017.02.14 kedd ND3 -
MOL 224 2017.02.14 kedd ND4 -
MOL 225 2017.02.16 csütörtök ND1 -
MOL 226 2017.02.16 csütörtök ND2 -
MOL 227 2017.02.16 csütörtök ND3 -
MOL 228 2017.02.16 csütörtök ND4 -
MOL 229 2017.02.18 szombat ND1 -
MOL 230 2017.02.18 szombat ND2 -
MOL 231 2017.02.18 szombat ND3 -
MOL 232 2017.02.18 szombat ND4 -
MOL 233 2017.02.20 hétfő ND1 -
MOL 234 2017.02.20 hétfő ND2 -
MOL 235 2017.02.20 hétfő ND3 -
MOL 236 2017.02.20 hétfő ND4 -
MOL 237 2017.02.22 szerda ND1 - ha kell
MOL 238 2017.02.22 szerda ND2 - ha kell
MOL 239 2017.02.22 szerda ND3 - ha kell
MOL 240 2017.02.22 szerda ND4 - ha kell
MOL 241 2017.02.24 péntek ND1 - ha kell
MOL 242 2017.02.24 péntek ND2 - ha kell
MOL 243 2017.02.24 péntek ND3 - ha kell
MOL 244 2017.02.24 péntek ND4 - ha kell
MOL 245 2017.02.26 vasárnap ND1 - ha kell
MOL 246 2017.02.26 vasárnap ND2 - ha kell
MOL 247 2017.02.26 vasárnap ND3 - ha kell
MOL 248 2017.02.26 vasárnap ND4 - ha kell
 
 
SORSZÁM DÁTUM IDŐ HAZAI - VENDÉG EREDMÉNY (HELYSZÍN) VIDEÓ
MOL 249 2017.02.28 kedd ED1 -
MOL 250 2017.02.28 kedd ED2 -
MOL 251 2017.03.02 csütörtök ED1 -
MOL 252 2017.03.02 csütörtök ED2 -
MOL 253 2017.03.04 szombat ED1 -
MOL 254 2017.03.04 szombat ED2 -
MOL 255 2017.03.06 hétfő ED1 -
MOL 256 2017.03.06 hétfő ED2 -
MOL 257 2017.03.08 szerda ED1 - ha kell
MOL 258 2017.03.08 szerda ED2 - ha kell
MOL 259 2017.03.10 péntek ED1 - ha kell
MOL 260 2017.03.10 péntek ED2 - ha kell
MOL 261 2017.03.12 vasárnap ED1 - ha kell
MOL 262 2017.03.12 vasárnap ED2 - ha kell
 
 
SORSZÁM DÁTUM IDŐ HAZAI - VENDÉG EREDMÉNY (HELYSZÍN) VIDEÓ
MOL 263 2017.03.14 kedd D -
MOL 264 2017.03.16 csütörtök D -
MOL 265 2017.03.18 szombat D -
MOL 266 2017.03.20 hétfő D -
MOL 267 2017.03.22 szerda D - ha kell
MOL 268 2017.03.24 péntek D - ha kell
MOL 269 2017.03.26 vasárnap D - ha kell